X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura caly cykl
Odpowiedz

wysoka temperatura caly cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie :( tez podejrzewam ze cykl bezowulacyjny :(

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ja zwykle w pierwszej fazie mam dosc wysoka tempke ok 36,7, wiec sie nie lam. Dzis ide na 1 monitorig, zobaczymy co tam sie dzieje :D

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moze owulka bedzie pozniej? Albo juz byla. Widzialam w galerii wykresy gdzie temp byla caly czas na tym samym poziomie, a na koniec zielona kropa :D . Oczywiscie moze to byc tez cykl bez owulki, no ale to mozemy tylko gdybac. Badz cierpliwa! :)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie jest zycie, nikt nie mowi, ze bedzie latwo, ale zyjesz, czujesz, masz kogos dla kogo jestes szczesciem i dlatego warto isc naprzod, nawet posrod kolcow :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 17:02

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jesli Ty ja stracisz, to znajda sie ludzie, ktorzy beda ja miec za Ciebie ;)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam podobnie, tzn temperatura nie spada mi z nadejściem okresu, a dopiero dobre kilka dni później, stąd bezsensu robię testy przed @ bo myślę, że ta niespadająca temp może oznaczać ciążę. Mierzę temp dopiero drugi cykl i właśnie zauważyłam taką prawidłowość, że poniżej 36,7 prawie nie schodzę, najwyższa temp zaś to 37,3. To jest normalne? W poprzednim cyklu owulacja była, ciekawe co będzie w tym.

    Vuko widzę, że ty też masz takie wyższe temperatury. Sama już nie wiem co o tym myśleć...

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ