X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura w fazie folikularnej
Odpowiedz

wysoka temperatura w fazie folikularnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze miałam niskie temperatury w pierwszej fazie. W tym cyklu mam takie jak po owulacji. Co o tym myślicie?


    33bd5c581248dc868ea0ad7c6901b724.png

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zalezy jakie masz w drugiej fazie ;) jesli trchę wyższe to ok :) a moze po prostu jestes podziębiona albo cos innego zaburza pomiary?

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic mi nie ma , jestem zdrowa. Temperatury po owulacji właśnie mam w granicach 36,70 - 36,90.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym cyklu miałam wysokie temperatury przez cały cykl. Na początku byłam chora, ale później tempka mi nie spadła. U mnie to chyba było od leków, pierwszy miesiąc z bromergonem, clo i duphastonem. W tym cyklu się uspokoiło. Gdzieś czytałam, że taka temperatura na początku cyklu może oznaczać, że zostały gdzieś resztki ciałka żółtego, które wydziela progesteron i zawyża temperaturę.
    W każdym razie mam jakieś wrażenie, że to po lekach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 19:16

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Ja w tamtym cyklu miałam wysokie temperatury przez cały cykl. Na początku byłam chora, ale później tempka mi nie spadła. U mnie to chyba było od leków, pierwszy miesiąc z bromergonem, clo i duphastonem. W tym cyklu się uspokoiło. Gdzieś czytałam, że taka temperatura na początku cyklu może oznaczać, że zostały gdzieś resztki ciałka żółtego, które wydziela progesteron i zawyża temperaturę.
    W każdym razie mam jakieś wrażenie, że to po lekach.


    Miałaś w tym cyklu z wysokimi temperaturami owulację?

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Miałaś w tym cyklu z wysokimi temperaturami owulację?


    Nie. Nie miałam owulacji. :(
    ale to nie znaczy, że Ty nie będziesz miała :) poza tym może organizm tak zareagował na CLO, a za chwilę temperatura spadnie :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Nie. Nie miałam owulacji. :(
    ale to nie znaczy, że Ty nie będziesz miała :) poza tym może organizm tak zareagował na CLO, a za chwilę temperatura spadnie :)
    Dzięki. W środę idę na monitoring więc zobaczymy.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) a u mnie jednak @ sie rozkreca :) zaczynam nowy cykl :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 1 lutego 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Trzymam kciuki :) a u mnie jednak @ sie rozkreca :) zaczynam nowy cykl :)
    Będzie dobrze zobaczyć ten cykl na pewno będzie dla Ciebie szczęśliwy. Mocno będę trzymać kciuki.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • AnulaZ Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Dziewczyny zawsze miałam niskie temperatury w pierwszej fazie. W tym cyklu mam takie jak po owulacji. Co o tym myślicie?


    33bd5c581248dc868ea0ad7c6901b724.png

    Czy już wiadomo czemu miałaś takie wysokie temperatury? ja mam w tym cyklu ten sam problem. Test wyszedł mi negatywny, a nie jestem chora, na USG byłam miesiąc temu i wszystko było OK

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ