X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyższa temperatura podczad okresu
Odpowiedz

Wyższa temperatura podczad okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dorodźcie proszę - czy wyższe temperatury podczas okresu to powód do niepokoju. Wyczytałam, że w raz z pojawieniem się okresu temperatura powina spaść, a okres wyższych temparatur pojawic się dopiero po odbytej owulacji.
    U mnie temperatura spadła tylko w pierwszy i drugi dzień okresu, po czym znowu gwałtownie podskoczyła. Dodam, że w tym dniu nie było żadnych czynników zaburzających.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Twój wykres wygląda całkiem normalnie. Nie ma powodu do niepokoju. Trzymam kciuki za nowy cykl ❤

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

    Irmina
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Irma, za odpowiedź!

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, myślę że nie ma się czym martwić. Ja w tym cyklu też miałam wysokie temp w czasie okresu, które dopiero później się obniżyły a teraz z powrotem idą w górę w związku z owu. Wykres mam udostępniony więc jak masz ochotę to sobie spójrz :)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłyście mnie. Dzięki Magdis.
    Będę obserwować temperaturę w następnym cyklu by sprawdzić, czy to u mnie "zjawisko" powtarzalne.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w pierwszej fazie cyklu są jakieś dkoki temperatur i do tego w 8 dc owufriend wyznaczyło mi dzień płodny. Czy to jest normalne?

    An1
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pojawił Ci sie śluz płodny , do tego pozyt. test owu to jasne że czas płodny. Fakt że wcześnie ale jest to jak najbardziej normalne przy krótkich cyklach. Trochę zazdroszczę bo ja na dni płodne muszę zazwyczaj czekać 3 tygodnie ;)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czym może być spowodowany wysoki skok temperatury na początku cyklu ?jest to mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ