X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zagnieżdżenie zarodka
Odpowiedz

Zagnieżdżenie zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 14 lipca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie miałyście objawy podczas zagnieżdżania się zarodka ?

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 22 lipca 2020, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bolał mnie brzuszek jak na @ przez ok 2h a w dalszych dniach jedynie to tu zakulo ,to tam .

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Madzia04071990 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lipca 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam nieregularne miesiaczki. Ostatni cykl trwal 46 dni. Miesiaczka byla od 26.06 do 4.07. Robilam testy owulacyjne od 14dc do 22dc byly negatywne, 23dc i 24dc byly pozytywne,a w 25dc pozytywny byl tylko rano pozniej juz negatywne. Od 26dc mam bole podbrzusza jak na okres. Dodatkowo mialam rozowy sluz z zylkami krwi,ktory minal na wieczor. Jednak w 27dc zauwazylam ponownie zylki krwi w sluzie,podczas badania szyjki. Szyjke mam uniesiona i "chyba" otwarta. Mam wrazenie,ze jest ona caly czas otwarta🙈 18,19 i 20dc wspolzylam z mezem. Co moze byc powodem tego plamienia? Czy po owulacji jest to normalne? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 29 lipca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko określić moment zagnieżdżenia. Raz miałam krwawienie A w pozostałych przypadkach nie. Ogólne objawy w ciągu 2 tyg od owulacji można czuć rwanie w pachwinach. Miałam tak podczas jednej ciąży. W każdej ciąży mam bóle w dole brzucha A przy przeciąganiu jakby nadwyrężenie i mocny ból z boku brzucha, trochę też jakby ciągnięcie. I oczywiście ból piersi.
    Niby było wszystko ok ale ostatecznie zawsze było poronienie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ