X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zakazane kosmetyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Ostatnio malując paznokcie :P zauwazylam na buteleczce info "może niekorzystnie wpływać na płodność i działać teratogennie". Na pewno jest masa substancji ktorych nalezy unikac w tym szczegolnym dla nas okresie, dlatego mysle ze warto abysmy sie podzielily swoją wiedzą.

    na mojej liście na pewno są:
    retinol, pochodne retinolu
    sera na porost rzęs z bimatoprostem
    lakiery do paznokci zawierajace formaldehyd
    parabeny (konserwanty)

    Czy jest cos jeszcze czego nalezy unikac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 20:37

    K.a.s.i.a lubi tę wiadomość

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O KURDE!!!!! Otworzyłaś mi oczy dziewczyno Kochana :) ja korzystam właśnie z takich "odżywek" Boże co ja sobie robiłam i dziwić się, że nie mogę zajść. Ciekawe w ilu procentach wpływają na płodność.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ