X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zawirowania w cyklach po zakończeniu karmienia piersią
Odpowiedz

Zawirowania w cyklach po zakończeniu karmienia piersią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Koolorowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki.
    Zaczęłam się martwić, czy jest u mnie wszystko ok...
    Mam już jedno dziecko, synka. W czerwcu zakończyliśmy karmienie piersią trwające 2 lata. Zaczęłam kontrolować swoje cykle od połowy maja. Wszystko ładnie,był płodny śluz i skok temperatury. Ale zdarzył się cykl trwający 23dni, następny trochę wydłużony, ale ok i po nim coś się zaczęło dziać... Nie mogłam zaobserwować śluzu płodnego, może był, ale w malutkiej ilości, albo po prostu wewnątrz a sprawdzam jedynie zewnętrznie. Skok temperatury wskazywał na to, że raczej owulacja była, ale bardzo późno. Takie właśnie są ostatnie dwa miesiace/cykle. Obecnie parę dni temu myślałam, że to bezowulacyjny cykl, ale przedwczoraj temp podskoczyla. Cykle się wydluzyly...
    Cykle miałam raczej 30 dniowe, owulacja mniej więcej po środku, długość dokładnie nie wiem, bo wcześniej nie kontrolował, ale ok 12-14dni. A teraz dwa ostatnie cykle ovu zaznaczyło owulacje w 23dc i 25dc(choc wydaje mi się że wtedy była raczej w 19dc)...
    Nie wiem czy się martwić, czy to poprostu za sprawą zaprzestania karmienia organizm się "regeneruje" lub coś w tym stylu... W czerwcu i w sierpniu było prawdopodobieństwo zajścia duże, ale jednak do niego nie doszło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2017, 21:08

  • MałaPannaJoanna Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 10 listopada 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, polecam Ci Castagnus, kupisz bez recepty. Mnie ładnie wyregulowal hormony przy konczeniu karmienia. Pierwszy cykl skrócił drugą fazę, ale zaraz na początku drugiego cyklu wszystkie problemy jak ręką odjął - ovu w 14 dniu i zniknęły wypryski(typowo hormonalne).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ