X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zawsze temp regularne teraz nie
Odpowiedz

zawsze temp regularne teraz nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 11 lutego 2015, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki pytanie. prowadzę wykresy od dawna... (staramy sie o dzieciaczka od jakiś 2/3 lat) zawsze temeraturki były przed ovu 35,8 a po 36,3. zawsze w tych granicach. lekarz u mnie stwierdził policystyczne jajniki ale po monitoringu wyszło ze to łagodna "wersja" i do owulacji dochodzi. wyniki męża to że są ruchliwe - mało ale nie na tyle by nic z tego nie było (androlog kazał regularnie co dwa dni i sie zobaczy) no i mnie zastanawia co jest z tym moim cyklem bo od kad mierze tempke nigdy nie miałam takich skoków. a teraz raz 36 raz 35.... a dwa ze zawsze na ovu mam bóle jajnika (potwierdzone usg), przeważnie 13/15 dnia a teraz już 18 i cisza.....
    okres miałam ... krótki ale to prawie jak zawsze.. nie wiem co o tym sądzić...

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz potwierdzoną owulację na USG?
    Jeśli tak to wykresem się nie przejmuj, temperaturę bardzo łatwo zaburzyć.
    Drugą opcją jest cykl bezowulacyjny, każda kobieta może mieć nawet 2 takie w roku.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu nie mialam Usg ale wczesniej mialam potwierdzone. Na razie temp mi przez kilka dni regularnie wzrasta. I wczoraj mialam delikatne plamienie. Ale na prawde delikatne.... Dzis cisza.... Ludze sie ze moze wreszcie sie udalo ze moze teraz gdy cykl byl pokrecony..... Ech....

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dodam ze tylko wczoraj temp spadla dosc mocno dzis znow na poziomie w miare. Ale slabo sie czuje wiec moze po prostu cos mnie bierze

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odchudzasz się albo dużo ćwiczysz? A może masz silny stres? To mogą być przyczyny, mój wykres też tak wyglądał gdy byłam przemęczona i miałam fatalną dietę

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trinitarianis wrote:
    lekarz u mnie stwierdził policystyczne jajniki ale po monitoringu wyszło ze to łagodna "wersja" i do owulacji dochodzi.

    a ja mam do Ciebie pytanie wlasnie o PCOS... co znaczy że to łagodna wersja? Lekarz wyjasnił co jest nie tak a co dowodzi że to łagodna wersja? Pytam bo tez podejrzewam PCOS, wyniki badań tego nie wskazują ale na USG widac pęcherzyki... zastanawia mnie czy u mnie dochodzi w ogole do owulacji :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 18:32

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diety żadnej destrukcyjnej nie stosuję. ćwiczyc przez chwile coś ćwiczyłam ale nie były to wysiłki na tyle duze by coś mieć wpływ. bo juz wczesniej miewałam normalne treningi i wszystko było ok. i stresu też zadnego nie mam i nie miałam.... znaczy mam troche teraz choć staram sie nie nakrecać. bo jest 34 dzień cyklu i nadal cisza. było plamienie lekko różowe w 27 dniu cyklu potem było lekko brązowe w 33. już myślałam ze @ idzie ale nie... dziś znów cisza. szyjka cały czas wysoko i zamknieta.... testowałam juz dwa razy. jutro będzie trzeci... choć jakoś wątpie bo jeśli jednak była owu to na tyle póżno ze czas naszego współżycia był za wczesnie.... sama nie wiem co myśleć... martwi mnie to troche choć wiem ze raz na rok czy coś takiego mogą sie zdarzyć cykle bezowulacyjne. tylko że ja jeszcze nie miałam tak długiego cyklu.... i wyglądającego w ten sposób.... (koniec moze byc zaburzony bo troche chorowałam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 18:53

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85. napisałam łagodna wersja ale to moje nazewnictwo. w moim przypadku chodzi o to że obraz USG pokazuje że mam policystyczne jajniki. ale monitoring i obserwacje temperatur oraz poziom progesteronu dowodzą że do owulacji normalnie dochodzi. byłam u kilkoro lekarzy. wy tym endokrynolog oraz ginekolog - endokrynolog i obydwoje potwierdzili że nie dzieje sie nic podejrzanego i do owulacji dochodzi. obydwoje polecili mi brać Glucophage póki nie zajde w ciąże... niestety albo coś jest nadal nie tak albo nie mamy szcześcia bo od dwóch latek na razie sie nie udaje....

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś znów plamienie. niby jak na poczatek okresu. ale podczas badania szyjki wyczułam coś dziwnego. na tylnej ścianie jakieś zgrubienia. moze to przed okresem.. nie wiem... bo wcześniej regularnie nie badałam szyjki wiec nei wiem czy to norma.... i jest "tam" duzo ciaśniej niż w ostatnich dniach.... ale to moze rozpulchnienie przed @... martwia mnie tylko to grudy... zgrubiania... nie wiem jak to nazwać....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 17:39

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ