X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zerkniecie na moj wykres ,nieskie temperatury
Odpowiedz

zerkniecie na moj wykres ,nieskie temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 23 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi tu nie pasuje tempka w drugiej fazie zawsze byla u mnie na poziomie 37 a ten cykl jakis inny.mimo iz owuf wyznaczylo owu tempka jest jakos nisko myslicie ze moze byc bezowulacyjny?wiem ze bez monitoringu wyznaczyc jej sie nie da .ale czy taki maly wzrost moze swiadczyc ze byla ?dziekuje

    <3
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 września 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że owulacja była. Wzrost był o 0,2, a przy bezowulacyjnych tempka wzrasta, ale bardzo wolno.

    paulad11 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 24 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Mysia :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ