X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiana dnia owulacji...?
Odpowiedz

Zmiana dnia owulacji...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny, jak to jest z wyliczeniem terminu owulacji...? Moj komputerek wyliczyl mi na poczatku, ze jest to dzien 14 po czym nagle zmienil na dzien 15... Jest to dla mnie o tyle wazne, ze my wlasnie unikamy poczecia i ten jeden dzien moze byc wazny. Z gory dziekuje za pomoc.

    Chochlik
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak być, że program z perspektywy czasy niejako wstecz zmienia termin owulacji. Bo on ją wyznacza "wstecz' na podstawie róznych czynników, głównie borac pod uwage statystykę.
    Ale zarówno przy planowaniu jak i unikaniu poczęcia nie jest najwazniejsze dokładne poznanie dnia owulacji, tylko dni płodnych i niepłodnych:)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję. Zgadzam się, ze najwazniejsze sa dni plodne i nieplodne ale wyglada na to, ze wspolzylismy krotko po owulacji co sprawia, ze jednak to byl dzien plodny (a myslalam, ze nieplodny). :( Teraz sie mega stresuje.

    Chochlik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś mi pomoże..... Okres miałam 24.02 potem 23.03 trwał cztery dni....zawsze mam co 28 27 dni.... Kochałam się 24 26 28 marzec potem 01 kwietnia.... Czy jest szansa żebym zaszła w ciążę? nie wiem kiedy mam mieć dni płodne :( i owulacje buuuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komputerki to tylko sprzęt.... Wydaje mi się że mogą się mylić

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ