Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiana początkowych ustawień
Odpowiedz

Zmiana początkowych ustawień

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bratek Autorytet
  Postów: 1744 2331

  Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam pytanko do doświadczonych OvuFriendowiczek ;)
  Zakładając konto, podałam jako średnią długość cyklu 30, albo 31 dni. Po kilku miesiącach przerwy wróciłam na hormony (Bromergon, Luteina) i po 2 kompletnie pokręconych cyklach, chyba zaczyna mi się wszystko na powrót porządkować. I reguluje się najwyraźniej na poziomie 27-28 dni (luteina do 25 d.c.). Bez hormonów, "sam z siebie", cykl trwa jednak zazwyczaj właśnie 30-31 dni. Siłą rzeczy zatem OvuFriend wyznacza mi potencjalną owulację na 14-15-ty dzień i dalej. Czy to się potem samo dostosuje (np.w miarę wprowadzania kolejnych temperatur, wyników testów owulacyjnych etc.), czy też po prostu funkcja wyznaczania potencjalnych dni płodnych będzie dla mnie nieprzydatna?

  z góry dziękuję za pomoc :-*

  W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
  3jvz2n0asudxzqnn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ