Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiana początkowych ustawień
Odpowiedz

Zmiana początkowych ustawień

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do doświadczonych OvuFriendowiczek ;)
    Zakładając konto, podałam jako średnią długość cyklu 30, albo 31 dni. Po kilku miesiącach przerwy wróciłam na hormony (Bromergon, Luteina) i po 2 kompletnie pokręconych cyklach, chyba zaczyna mi się wszystko na powrót porządkować. I reguluje się najwyraźniej na poziomie 27-28 dni (luteina do 25 d.c.). Bez hormonów, "sam z siebie", cykl trwa jednak zazwyczaj właśnie 30-31 dni. Siłą rzeczy zatem OvuFriend wyznacza mi potencjalną owulację na 14-15-ty dzień i dalej. Czy to się potem samo dostosuje (np.w miarę wprowadzania kolejnych temperatur, wyników testów owulacyjnych etc.), czy też po prostu funkcja wyznaczania potencjalnych dni płodnych będzie dla mnie nieprzydatna?

z góry dziękuję za pomoc :-*

W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego