X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 3 pozytywne testy po czasie
Odpowiedz

3 pozytywne testy po czasie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania17 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 maja, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tutaj nowa i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. Przed wczoraj zrobiłam dwa testy pink i obydwa wyszły pozytywne po czasie dzisiaj robiłam już innej firmy i też tak samo, wyszedł pozytywny po czasie. Dodam, że jestem 2 dni przed @. I teraz nie wiem czy brać do pod uwagę czy jednak nie

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 553 440

    Wysłany: 5 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powtórz test, po czasie nie jest wiarygodny 🙂

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Ania17 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 maja, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro zrobić betę.

    Waflut lubi tę wiadomość

  • Waflut Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 6 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania17 wrote:
    Idę jutro zrobić betę.

    Tak będzie najlepiej. Mi testy 3 dni z rzędu wychodziły z baaaaardzo blada kreska i też po czasie, więc żeby się nie stresować zrobiłam bete i był to czas kiedy właśnie zaczęła rosnąć :) pamiętaj tylko żeby powtórzyć po 48h czy wzrost jest prawidłowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 08:48

  • Ania17 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 6 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam bete i wyszło <0.100 więc już nie robię sobie nadziei. Czekam teraz na @

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 553 440

    Wysłany: 6 maja, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będziesz kiedyś jeszcze robić testy, to po określonym czasie od razu wyrzucaj, po co robić sobie nedxieji fałszywie dodatnim

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ