X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 5 tc lekki bol krzyza
Odpowiedz

5 tc lekki bol krzyza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dziewczyny czy ktoras z Was na poczatku ciazy takze odczuwala lekki bol w krzyzu- jakby nerwobol? Czy to powod do niepokoju? Nie towarzyszy temu bol brzucha czy plamienie.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na początku bolał krzyż tak jak boli jak ma się wysoką gorączkę.
    Na ból trochę pomagał masaż.
    To normalne :)
    Do tej pory co jakiś czas pobolewa nawet jak leże w dzień i nic nie robię.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz - już się zmartwiłam :) Poszliśmy z mężem na spacer i póki co przeszło.

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 28 marca 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie krzyż, plecy bolą od owulacji jak jeszcze nawet nie widziałam że jestem w ciąży. Nie wiem czemu tak. To był mój pierwszy objaw. Dosyć dziwny :-P i do tej pory mnie pobolewa choć już mniej. Przynajmniej mogę dłużej posiedzieć czy pochodzić. Wcześniej nie szło. Także myślę że możesz być spokojna. Mi póki co nic nie jest :-D

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka, ktora tez jest teraz w ciazy powiedziala mi ze to powiekszajaca macica moze uciskac na jakis nerw - wydaje mi sie za tak wlasnie moze byc. Przy kolejnej wiyzcie u lekarza zapytam o to dla swietego spokoju i dam znac :)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w 5tc miałyście (np raz, dwa razy dziennie) takie chwilowe bóle w macicy ? ale nie takie lekkie skurcze jak na @, tylko taki ból jakby coś rozrywało od środka.. trwający max 3 min. Już 6 dzień mam coś takiego, czasami aż się ruszyć nie mogę ale to trwa chwile i przechodzi,najcześciej na wieczór i z samego rana, nigdy wcześniej tak nie miałam, @ nadal brak, dlatego próbuje sobie do czegoś te bóle przypisać :P testuje w przyszłym tygodniu. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam cieplutko :-)

    Ps. Wiem że temat o bólu krzyża ale nie wiedziałam gdzie to napisać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 08:46

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ