X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6+0 niskie tętno zarodka
Odpowiedz

6+0 niskie tętno zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 13 września 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam dziś na wizycie, z om wychodzi 6+0, z USG 5+4. Pęcherzyk 4 mm z zarodkiem 2 mm, tętno 76 :/ lekarz powiedział że za niskie i powinno być powyżej 100/min. Ale możliwe że serduszko dopiero podjęło pracę i dlatego ta czynność jest na takim poziomie. Miał ktoś z was taką sytuację i wszystko było ok? Lekarz kazał czekać i przyjsc za 10 dni na kontrolę

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 13 września 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie byłam w takiej sytuacji i wiem,że łatwo się mówi ale chyba faktycznie jedyne co możesz zrobić to zachować spokój,uzbroić się w cierpliwość i poczekać te 10 dni... trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze 🥰 To pierwsza ciąża?

  • Magda91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 13 września 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, 3. W domu 2 zdrowych chłopaków :)

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 14 września 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki by wszystko było dobrze, najważniejsze teraz to zachować spokój bo stres może wpłynąć jeszcze bardziej negatywnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ