X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6+0 niskie tętno zarodka
Odpowiedz

6+0 niskie tętno zarodka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Magda91 Debiutantka
  Postów: 13 3

  Wysłany: 13 września, 18:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, byłam dziś na wizycie, z om wychodzi 6+0, z USG 5+4. Pęcherzyk 4 mm z zarodkiem 2 mm, tętno 76 :/ lekarz powiedział że za niskie i powinno być powyżej 100/min. Ale możliwe że serduszko dopiero podjęło pracę i dlatego ta czynność jest na takim poziomie. Miał ktoś z was taką sytuację i wszystko było ok? Lekarz kazał czekać i przyjsc za 10 dni na kontrolę

 • Blue1991 Koleżanka
  Postów: 41 4

  Wysłany: 13 września, 20:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Niestety nie byłam w takiej sytuacji i wiem,że łatwo się mówi ale chyba faktycznie jedyne co możesz zrobić to zachować spokój,uzbroić się w cierpliwość i poczekać te 10 dni... trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze 🥰 To pierwsza ciąża?

 • Magda91 Debiutantka
  Postów: 13 3

  Wysłany: 13 września, 21:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie, 3. W domu 2 zdrowych chłopaków :)

 • Blue1991 Koleżanka
  Postów: 41 4

  Wysłany: 14 września, 11:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Trzymam kciuki by wszystko było dobrze, najważniejsze teraz to zachować spokój bo stres może wpłynąć jeszcze bardziej negatywnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ