X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Alergia a wczesna ciąża
Odpowiedz

Alergia a wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak się zastanawiam, mam alergię i w dodatku jeszcze związaną z tym astmę. Czy ktoś z Was konsultował się z lekarzem w tej sprawie, czy można brać leki w tym czasie?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zostaje ci nić innego jak porozmawiać z lekarzem


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Tellina Znajoma
    Postów: 28 20

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowałam się z Alergologiem, który powiedział mi, że nie mogę brać leków :(
    Mam alergie na pyłki, kurz - przepisał mi tylko buderhin, który mam brać w ostateczności.

    ce59ue6.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie dzisiaj byłam u lekarza, też dostałam ten budherin, ale mi lekarka powiedziała, że moge spokojnie brać 2 razy dziennie. Tabletki tylko w ostateczności i to w drugim trymestrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 20:36

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wam współczuje trochę, bo ja owszem mam alergię ale nie aż taką żeby leki zażywać. Fakt faktem jak ktoś kosi trawę czy dmuchawce są to koszmar i muszę siedzieć w domu i nie wychodzić.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ