X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Alergia a wczesna ciąża
Odpowiedz

Alergia a wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak się zastanawiam, mam alergię i w dodatku jeszcze związaną z tym astmę. Czy ktoś z Was konsultował się z lekarzem w tej sprawie, czy można brać leki w tym czasie?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zostaje ci nić innego jak porozmawiać z lekarzem


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Tellina Znajoma
    Postów: 28 20

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowałam się z Alergologiem, który powiedział mi, że nie mogę brać leków :(
    Mam alergie na pyłki, kurz - przepisał mi tylko buderhin, który mam brać w ostateczności.

    ce59ue6.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie dzisiaj byłam u lekarza, też dostałam ten budherin, ale mi lekarka powiedziała, że moge spokojnie brać 2 razy dziennie. Tabletki tylko w ostateczności i to w drugim trymestrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 20:36

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wam współczuje trochę, bo ja owszem mam alergię ale nie aż taką żeby leki zażywać. Fakt faktem jak ktoś kosi trawę czy dmuchawce są to koszmar i muszę siedzieć w domu i nie wychodzić.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ