X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr anemia w I tymestrze
Odpowiedz

anemia w I tymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam tego watku ale nestety nie znalazłam. Jutro zaczynam 11tc , dziś odebrałam wyniki i mam anemie. Dostałam leki ale bardzo się boję o zdrowie dzidziusia, na necie wyczytałam, że można nawet poronić. bardzo się martwię. czy któraś w was przechodzi bądz przechodziła anemię??

  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zaczyna się anemia też jestem w I trymestrze, czerwone krwinki mam lekko poniżej normy, a reszta parametrów albo na pograniczu albo lekko przekroczona. Lekarz stwierdził że na razie nie ma się co martwić i kazał jeść dużo owoców i warzyw. Sama już nie wiem co o tym myśleć, bo skoro teraz wyniki nie są zbyt dobre to co będzie później :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ