X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr angina w 4 tygodniu :(
Odpowiedz

angina w 4 tygodniu :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małazłośnica Ekspertka
    Postów: 199 88

    Wysłany: 26 lipca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, piszę z nadzieją, że ktoś mnie podtrzyma na duchu... ostatnia miesiączka 25 czerwca, 24 lipca robiłam test wyszła 2 kreska, dziś pojechałam na betę rano - jutro wynik, ale do rzeczy - od wczoraj boli mnie gardło, w nocy okropnie, byłam przed chwilą u lekarza - ANGINA ROPNA z koniecznością antybiotyku. Antybiotyku dobrany do ewentualnej ciąży, Pani dr mówiła, że nie jest to ani ospa, ani różyczka.. ale różnie może być. JESTEM ZAŁAMANA... czy ktoś miał taką sytuację, a wszystko było w porządku? czy infekcja, antybiotyk mogą zaszkodzić dziecku?

    f2w3rjjg787he44v.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 29 lipca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bardzo boli gardło i mam wysoka gorączkę,ale ponoć nie mam białego nalotu na migdalkach, wiec podobno to nie angina,tylko ostre zapalenie gardła,ale okaże się jutro, jeśli nie spadnie mi temperatura.. Próbowałam się leczyć domowymi sposobami, ale nic nie pomagało..ginekolog kazała mi brać paracetamol i tantum verde..mam też ostre skurcze macicy i mam brać nospe i magne B 6..
    Jeśli na pewno masz angine to obowiązkowo przepisuje się antybiotyki,bo dużo bardziej niebezpieczne dla maleństwa są paciorkowce powodujące angine, niż antybiotyki dla ciężarnych , które De facto nie stanowią raczej zagrożenia dla plodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 22:32

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 29 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A apropo, trzeba uważać na niektórych lekarzy, bo są strasznie niekompetentni. We wszystkim trzeba mieć swój rozum.. Byłam w przychodni całodobowej i młody lekarz szukał przy mnie na internecie, w telefonie, jakie może przepisać mi leki bo nie wiedział.
    Dał mi też termometr zanizajacy temperaturę, wiem bo mam taki sam, pokazuje dobrze jedynie jeśli się go wsadzi tam gdzie światło nie dochodzi..po moich tłumaczeniach, że 3 dobre termometry pokazywały mi temp 38,5 i tak wpisał 37,5 z tego dziadowskiego termometru, żeby mieć podkładkę,że w razie czego nic poważnego mi nie bylo..

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ