X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta
Odpowiedz

beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikawysocka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mozliwe zeby w innym labatorium diagnostyka byla beta 27,72 a w szpitalu 12,48 ?

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spotkałam się z wynikami krwinek czerwonych robione dzien po dniu w 2 laboratoriach i roznica ponad 2 tys...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • seremida Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laboratoria mogą mieć różne sprzęty, dlatego wyniki też mogą się trochę od siebie różnić.

    Hashimoto + niedoczynność = Letrox 75
    8599sek27f3kxupf.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lutego 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikawysocka wrote:
    Dziewczyny mozliwe zeby w innym labatorium diagnostyka byla beta 27,72 a w szpitalu 12,48 ?

    Całkowicie możliwe, aczkolwiek dobrze to sprawdzić.

    Wszystko zależy od laboratorium do jakiego wysyłają wyniki. U mnie wyniki krwi z przychodni idą do laboratorium X, a od prywatnego gina do laboratorium Y.

    Laboratorium X ma inne normy niż Laboratorium Y, np. w jednym (X) ciążę stwierdza się przwy wyniku powyżej 0,1, a w drugim (Y) przy wyniku powyżej 5.

    Stąd już widać, że laboratoria mają różny sprzęt, o różnej czułości stąd taka rozbieżność w normach dla każdego z nich.

    Naturalnie dobrze by było w takiej sytuacji, po pierwsze, porównać normy, jak bardzo się różnią i odnieść to do wyników. Po drugie powtórzyć betę, bo przy tak małej jej wartości mamy tu rozbieżność na poziomie 50% wartości. Naturalnie może to wynikać z norm laboratoriów (zwłaszcza przy małych wartościach bety są duże rozbieżności), ale też może to być znak, że beta po prostu spada :/

    Ja bym pewnie powtórzyła ostatnią betę za 48h w tym samym laboratorium, albo zrobiłabym ją od nowa, dwa badania co 48h w innym laboratorium, żeby mieć miarodajny wynik i żeby sprawdzić jej przyrost.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 07:29

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 1 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynaa02 wrote:
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien


    Przestań spamować wszystkie wątki tym samym postem. Dostałaś już odpowiedzi na temat swojej przypadłości w 2 wątkach więc po co spamujesz dalej? Przeczytaj sobie najpierw to co dziewczyny Ci napisały (w tym ja).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ