X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg a płeć
Odpowiedz

beta hcg a płeć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eli93 Znajoma
    Postów: 24 25

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Z różnych źródel czytałam, że przy wysokim przyroście bhcg częściej rodzą się dziewczynki (choć nie jest to reguła !) a przy niższych przyrostach rodzą się chłopcy. Czy u Was się to sprawdziło ? U mnie tak - w poprzedniej ciąży ponad przeciętne przyrosty i dziewczynka, teraz bhcg (4pomiary) podwaja się nie w 2 doby a w 1 dzień i kilka godzin więc szybko, powyżej średniej wg kalkulatora belly. Jak było/jest u Was ?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lutego 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli93 wrote:
    Hej ! Z różnych źródel czytałam, że przy wysokim przyroście bhcg częściej rodzą się dziewczynki (choć nie jest to reguła !) a przy niższych przyrostach rodzą się chłopcy. Czy u Was się to sprawdziło ? U mnie tak - w poprzedniej ciąży ponad przeciętne przyrosty i dziewczynka, teraz bhcg (4pomiary) podwaja się nie w 2 doby a w 1 dzień i kilka godzin więc szybko, powyżej średniej wg kalkulatora belly. Jak było/jest u Was ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:35

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ