X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg luteina
Odpowiedz

Beta hcg luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kingaa123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam potrzebuje pomocy robiłam beta hcg 25.01 293 następne 5.02 2008 byłam u lekarza wcześniej 24.01 powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy A jak byłam dzisiaj 05.02 powiedział że nic nie widać przepisał mi luteine pod język i nie wiem czy mam się bać. Oczywiście brak okresu wszystko wskazywało na to że to ciaza dodam jeszcze że w niedzielę 3.02 miałam lekkie brązowe plamienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 16:38

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz betę i sprawa będzie jasna.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ