Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta ładnie rośnie - czy to zaśniad
Odpowiedz

beta ładnie rośnie - czy to zaśniad

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • granatowa11 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich :)
    nie znalazłam takiego przypadku dlatego postanowiłam napisać.
    Jestem w ciąży (chyba ;) - licząc od owulacji powinien to być 4-5 tydzień. W sobotę robiłam betę - wyszła 5700, w poniedziałek 9250. We wtorek byłam na USG - lekarz nic nie zobaczył, powiedział że nie widzi żadnego pęcherzyka, jest tylko struktura która mu dziwnie wygląda, endometrium jest za grube więc to na pewno zaśniad. Dał mi skierowanie na łyżeczkowanie. W środę poszłam do innej lekarki, powiedziała że nic nie widać nadal na usg (ani pęcherzyka ani nic innego), kazała powtórzyć betę i zgłosić się za tydzień. Beta po ok 55 godzinach od ostatniej: 17500. I tu moje pytanie: czy to może być ten zaśniad? czy beta przy zasniadzie przystasta tak książkowo? Czy zwykle wzrost jest większy? Dodam że nie krwawię, nie mam plamień, brzuch mnie tylko pobolewa i głowa. Nastraszył mnie ten pierwszy lekarz i teraz już sama nie wiem co mysleć.... Czy miał ktoś taki przypadek?

  • Ewan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Granatowa11, przy takiej becie pęcherzyk powinien być już widoczny, ale natura płata figle. Mi przy ciąży pozamacicznej przyrastała na początku prawidłowo. W szpitalu na pewno sprawdzą Ci jeszcze wszystko na usg, także jedz, a nie będziesz się zamartwiać Kochana.

  • granatowa11 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci za odpowiedź. Czekam do poniedziałku na rozwój wydarzeń......

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ