X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bhcg dodatnie,ekstremalnie niski progesteron, test sikany ujemny
Odpowiedz

bhcg dodatnie,ekstremalnie niski progesteron, test sikany ujemny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 17 października 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podzielcie się ze mną swoją wiedzą, bo oszaleję...

    Staramy się o malucha juz ponad półtora roku, chyba wreszcie się udało! Ale...

    W dzień spodziewanej @ zrobiłam test sikany, pokazał się cień cienia ale sporo po terminie (test z rossmana, super czuły). Popędziłam na badanie krwi i wyszło, ze beta 13,7 :D
    niestety dodatkowo okazało się, że poziom progesteronu to 0,2...
    Dziś powtórzyłam sikacza (inny, z DOZ, też czułosć 10) i nic, nawet po czasie.

    Biorę Duphaston 2x dziennie, w czwartek wieczorem powtarzam betę, w piątek do lekarza.

    Powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała podobne przejścia? Ekstremalnie niski prg, ale udało się go wyprowadzić na dobry poziom i maluszek zdrowo się rozwija u was? No i jak z tymi negatywnymi sikaczami?

    Dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 14:54

  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 19 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, podbijam, wypowie się któąś z Was?

  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 19 października 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy niskim progesteronie 5 niestety poroniłam. Beta ładnie rosła przez tydzień i zwolniła. Byłam na luteinie i nic to nie pomogło.

    age.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 19 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo niziutka beta jak na termin @. Jeśli na pierwszym teście był cień i beta dodatnia, a kolejny test negatywny, to nie wróży to nic dobrego w porównaniu z progesteronem jeszcze, taki poziom jest przed samą miesiączką lub w przypadku braku owulacji jeszcze przed terminem miesiączki.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 25 października 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test bardzo czuły (ten 4 dni przed @) i był lekki cień kreski po 11 dniach od owulacji, dziś po 15 dniach od owulacji zrobiłam test mało czuły (od dnia spodziewanej @) i była krecha jak byk, też biorę Progesteron. zrob bete i czekaj

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • _Anuśka_ Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety przy progesteronie 8 na początku ciąży poroniłam w 8 tygodniu.

    57668e1ed1ywi30e.png
    12.2016 - początek starań
    8.2017 - badanie nasienia - oligoasthenozoospermia
    1.2018 - badanie nasienia - asthenozoospermia
    4.2018 - poronienie 8 tydzień
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ