X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Blade testy ciążowe z dnia na dzień
Odpowiedz

Blade testy ciążowe z dnia na dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martlosia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 października 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem na samiutkim początku ciąży. Jest to moja 4 ciąża, poprzednie 3 stracone na wczesnym etapie. Tym razem we wtorek wyszedł test pozytywny (blado). Beta 16,2. W środę zrobiłam test był ciemniejszy. W czwartek test jeszcze lekko ciemniejszy i Beta 31,6 - wiec w normie. W piątek test taki sam jak w czwartek. W sobotę to samo. Nie mam jak sprawdzić bety narazie, dopiero w pon. Martwię się tym, ze te testy nie ciemnieją… jakieś pozytywne podobne historie?

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 15 października 2023, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martlosia wrote:
    Hej. Jestem na samiutkim początku ciąży. Jest to moja 4 ciąża, poprzednie 3 stracone na wczesnym etapie. Tym razem we wtorek wyszedł test pozytywny (blado). Beta 16,2. W środę zrobiłam test był ciemniejszy. W czwartek test jeszcze lekko ciemniejszy i Beta 31,6 - wiec w normie. W piątek test taki sam jak w czwartek. W sobotę to samo. Nie mam jak sprawdzić bety narazie, dopiero w pon. Martwię się tym, ze te testy nie ciemnieją… jakieś pozytywne podobne historie?

    Cześć, Moją historia raczej nie z tych pozytywnych,ale się podzielę. Mi testy z bladymi kreskami wyszły tydzień po planowanej dacie miesiaczki i tak przez kilka dni.. poszłam w końcu do lekarza i od początku miałam podejrzenie pustego jaja płodowego. Diagnoza niestety się potwierdziła. W poprzednich dwóch ciążach dwie mocne krechy wyszły Mi już w dniu planowanej miesiączki. Nie wiem czy to jest jakiś wyznacznik czy zupełny przypadek ale u Mnie właśnie tak było. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę,że każdy przypadek jest inny, dlatego na tą chwilę dobrze by było byś zrobiła betę i po 48h powtórzyła, zobaczysz jaki jest przyrost.

  • martlosia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 października 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta spadła do 4. Czekam na krwawienie :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ