X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból krzyża
Odpowiedz

ból krzyża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mnóstwo jest informacji w necie na ten temat.

    https://parenting.pl/portal/czopki-glicerynowe


    justa1234 wrote:
    Kobiety ja tak z innej beczki otóż męczą mnie zaparci i pytanie moje jest czy mogę sobie zapodać czopka glicerynowego?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży zazwyczaj jest dużo badan- ale to bardzo dobrze,bo zawsze się odkłada na później a teraz to trzeba i już :)
    Porobisz wszystko i będziesz spokojniejsza :)

    Najważniejsze,że dzidzia ma się dobrze.
    Niech rośnie zdrowo :)




    dddodiii wrote:
    Bylam:) dobrze,ze poszłam,bo podejrzewa zapalenie pęcherza i jutro idę na badanie moczu...Najlepsze,ze w nocy spać nie mogłam...rano zasnęłam na dwie godziny,budzę się,a tu nic nie boli!!!:) ale w zamian za to dostałam dzisiaj takiej palpitacji serca,ze caly dzień oddychać nie mogłam...straszna meczarnia...no i musze iść do kardiologa...
    Moral z tej bajki taki,ze nie należy lekceważyć żadnego bólu i o wszystkim mowic lekarzowi :) O! :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazalo sie ,ze mam ostre zapalenie pęcherza...Badania miałam ostatnio jakies dwa tygodnie temu i wtedy wyszlo wszystko idealnie.
    Mam brać furaginum,gin pytal,czy nie krwawię...jestem przerażona,bo naczytalam sie znowu tyle o zapaleniu pęcherza w ciazy:( i jeszcze te tabletki...strasznie się boje:(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ