X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból między lopatkami
Odpowiedz

Ból między lopatkami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem dopiero w 4 Tc. Czy mialyscie bóle między lopatkami na tak wczesnym etapie?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 października 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie w 4 tc i żadnych takich bóli nie mam.. W ogóle wydaje mi się, że ciąża ma się nijak do bólu między łopatkami. Może masz jakieś nerwobole?

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co to może byc
    :(przeszłam już dwie ciąże pozamacicznej mam wycięte oba jajowody. Zaczynam świrowac. I zastanawiam się czy mimo braku jajowodów może to być ciąża pozamaciczna:(

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 października 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma szans, zwłaszcza że przecież układ rozrodczy w ogóle nie jest powiązany z klatką piersiowa.

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zdaje sobie z tego sprawę,nie wiem czemu ale mam wrażenie że miałam takie bóle właśnie w tamtej ciąży.i dlatego zastanawiam się czy zarodek mógł dojść do jajnika mimo braku jajowody. Pewnie to głupie co pisze ale nie mogę nigdzie znaleźć o tym info.

  • Nina_86 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 14 października 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelinka13 ja jestem teraz 4-5 Tc i od dwóch dni mam taki ból między łopatkami...ale nie wiem, czy to związek z ciążą;/

    Jezu ufam Tobie!
    2015 - ciąża pozamaciczna
    2018 - Synek (cud Nowenny Pompejańskiej)
    2018 - poronienie (8tc)
    2020 - Bedzie drugi synek! (cud Nowenny Pompejańskiej)
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja od dwoch dni mam bol miedzy lopatkami, bardziej po lewej stronie ale tylko przy mocnym skrecie glowa. Mysle ze poprostu zle spalam.

    10.09.2019 Marcel
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ