X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból podbrzusza po stosunku
Odpowiedz

ból podbrzusza po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 11 tyg ciąży. Pierwszą ciążę poroniłam w 8 tyg., dlatego w tej każdy najmniejszy ból przyprawia mnie o kołatanie serca... :( wg pierwszego usg w 7 tyg wszystko pięknie się rozwija- serduszko biło. dostałam duphaston 1xdziennie i luteine 2x2 dziennie. parę dni temu wg zaleceń lekarza, odstwiłam po skończonych opakowaniach. mój problem to ból podbrzusza (średnio nasilony) po stosunku. już drugi raz to zauważyłam. nie towarzyszą temu żadne krwawienia, ani inne dolegliwości. ból przechodzi samoistnie po paru godzinach. wizytę mam za tydzień i wstrzymam się do czasu konsultacji z lekarzem z "przytulaniem", ale powiedzcie- czy któraś może tak miała?

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ