X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle jak by okresowe + biały śluz
Odpowiedz

Bóle jak by okresowe + biały śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jest to moja pierwsza ciąża i nie jestem tak doświadczona jak wieloròdki :) ale od 2 dni mam bóle okresowe i białawy gesty śluz,co prawdaż na wkładce jest mała plamka ale zawsze tak miałam jak zaraz okres powinnam dostać :( Powiedzcie jak to było u was z chęcią bym się czegoś więcej dowiedziała ^^,

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle okresowe zawsze należy skonsultować z lekarzem!

    Amenada, Anoolka lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem czytałam dużo artykułów w internecie na ten temat i większość kobiet które mają podobne objawy są niby normalne i jeżeli po tabletce przeciwbólowej nie przejdzie wtedy informować lekarza.Ja nie mam stałych bóli zaboli raz lub dwa razy na dzień i to tyle :)

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka ma rację. Nie chcę Cię straszyć ale u mnie taka zbagatelizowana plamka na wkładce zwiastowała obumarcie tak więc w te pędy do lekarza !.

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, troszkę mnie to wręcz denerwuje, bo ja też wtedy wszędzie czytałam, że to normalne. U mnie nie było i przez to, że zbagatelizowałam ten ból, straciłam szansę na podtrzymanie tej ciąży. Wizyta u lekarza nie zaszkodzi a może pomóc!

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem hihi :) białego śluzu już wogóle nie ma,mam tylko lekkie bóle podbrzusza i ciągłą zgagę potrafi mnie zaatakować nawet w nocy kiedy śpię i przebudzić MASAKRA!!! :d
    A do Gina idę w poniedziałek zobaczymy co powie ^^

  • Jutrzenka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na zgagę, to chyba jeszcze za wcześnie?

    xnw49n73wkp1z6up.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy za wcześnie czy nie,ale zgaga pojawia się na początku ciąży dopiero potem nudności wymioty... Jest wiele objawów w I trymestrze.Kobiety które czują że coś w jej ciele się zmienia i zaobserwuje już na początku ciąży to naprawdę rzadkość ^^, kobiety które nie liczą na ciążę na pewno nie odczują tego co kobieta która czeka na Fasolinkę ;)A NAJPEWNIEJSZE JEST TO ŻE KAŻDA KOBIETA PRZEŻYWA CIĄŻĘ INDYWIDUALNIE!!! po za Tym byłam już u ginka za 3 tyg. idę na USG :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 17:24

  • usmiechnieta_m Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6.tc i kilka dni temu przestałam mieć bóle jak przed @. Jednak cały czas obserwuję czy nie pojawi się choć kropla rozwodnionej krwi. Przy pierwszej ciąży nie był to objaw zagnieżdżenia się zarodka lecz początek obumarcia płodu ;( Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Tak czy inaczej póki bóle są znośne (a ja miewam bardzo bolesne miesiączki) to nie panikuję. Na razie mam zaparcia, czasami zgagę, zawroty głowy i ból głowy. Mdłości jeszcze nie miałam, a ich się chyba boję najbardziej! Bo jak tu pracować, kiedy Ci niedobrze?!

    Pozdrawiam

    qskyky9zrvr3ipou.png
    [*] 18.11.2013
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdlosci caly dzien ale wymiotuje glownie wieczorem. Nie kazdego dnia. Ale czytalam ze po jedzeniu najlepiej okolo 1h byc w pozycji stojacej. Ale jak mam ustac jak mi slabo i kreci sie w glowie? :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amenada z Twojego suwaczka wynika że jesteśmy na tym samym etapie :)

    Byłaś dziś u lekarza? Pytałaś o te bóle i biały śluz? Ja dziś jestem mocno zaniepokojona bo do tej pory bole pojawiały się co jakiś czas na chwile i nie były jakies mocne. Tłumaczyłam sobie to przygotowywaniem się macicy na dzieciątko. Dziś wieczorem te bóle są czestsze, martwie się a na wizytę idę jutro.

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę umówiłam się za 3 dni, pewnie z USG... mam nadzieję, że będzie już cośkolwieniek widać w prawidłowym miejscu, ponieważ też strasznie stresują mnie te bóle jak na @... a jak ich nie ma to też się stresuję...

    jftycms.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana jesteśmy na podobny etapie. Ja dzis byłam na USG (4+3 t.c.) niestety jeszcze nie było widać fasolki ale każda z nas jest inna więc mam nadzieje że u Ciebie będzie wszystko ok ;)

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ