X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak pęcherzyka 5t4d
Odpowiedz

Brak pęcherzyka 5t4d

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 10 marca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta jak w temacie- dziś pierwsze usg i nic nie widać... może na siłe dr mówił że coś tam się tworzy.
    Usg dobre, lekarz dobry, owulacja raczej się nie przesunęła.
    Zrobiłam betę na cito i czekam na wyniki ale testy dodatnie od 11 dni więc...

    Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jakakolwiek nadzieja? To moja 3 ciąża, pierwsza pozamaciczna a druga poroniona.

    Już mam dość ;/

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Dziewczęta jak w temacie- dziś pierwsze usg i nic nie widać... może na siłe dr mówił że coś tam się tworzy.
    Usg dobre, lekarz dobry, owulacja raczej się nie przesunęła.
    Zrobiłam betę na cito i czekam na wyniki ale testy dodatnie od 11 dni więc...

    Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jakakolwiek nadzieja? To moja 3 ciąża, pierwsza pozamaciczna a druga poroniona.

    Już mam dość ;/

    Pęcherz w macicy może nie zostać uwidoczniony przy becie poniżej 5000 mIU/ml, jeśli masz betę mniejszą to bez stresu, poczekaj aż dobije do 5000 i wtedy zrób USG.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiszę dalszy rozwój sytuacji, tak dla potomnych- że nic nigdy nie wiadomo.
    5t4d- w usg nic, zbadałam betę-200 i już wiedziałam że to spadająca. Następny dzień 169, za dwa dni 126.
    Ginekolog kazał przyjść na kontrolne USG (byłoby 6t2d) i w usg pokazał się pęcherzyk 9mm. Nie mam złudzeń, ciąży z tego nie będzie bo beta spada, ale tak chciałam Wam pokazać że nagle przy becie 100 i spadającej pokazuje się pęcherzyk. Więc nawet USG nie jest wyrocznią...

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Opiszę dalszy rozwój sytuacji, tak dla potomnych- że nic nigdy nie wiadomo.
    5t4d- w usg nic, zbadałam betę-200 i już wiedziałam że to spadająca. Następny dzień 169, za dwa dni 126.
    Ginekolog kazał przyjść na kontrolne USG (byłoby 6t2d) i w usg pokazał się pęcherzyk 9mm. Nie mam złudzeń, ciąży z tego nie będzie bo beta spada, ale tak chciałam Wam pokazać że nagle przy becie 100 i spadającej pokazuje się pęcherzyk. Więc nawet USG nie jest wyrocznią...
    bardzo Ci wspołczuje :-(

    860i3e5edambhnvb.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Opiszę dalszy rozwój sytuacji, tak dla potomnych- że nic nigdy nie wiadomo.
    5t4d- w usg nic, zbadałam betę-200 i już wiedziałam że to spadająca. Następny dzień 169, za dwa dni 126.
    Ginekolog kazał przyjść na kontrolne USG (byłoby 6t2d) i w usg pokazał się pęcherzyk 9mm. Nie mam złudzeń, ciąży z tego nie będzie bo beta spada, ale tak chciałam Wam pokazać że nagle przy becie 100 i spadającej pokazuje się pęcherzyk. Więc nawet USG nie jest wyrocznią...

    To jest niesamowicie interesujące. Patrząc jeszcze na Twoją historię i pęcherz pojawiający się przy spadającej becie, to tak się zastanawiam, czy to nie była aby ciąża bliźniacza, jedno jajo obumarło, a drugie się rozwija i stąd spadek bety, przy jednoczesnym uwidocznieniu się pęcherzyka? - Tak wiem tylko teoretyzuję.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ