X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciałko żółte
Odpowiedz

Ciałko żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, dwa dni temu dowiedziałam sie o ciąży, jest bardzo wczesna ponieważ pierwsza beta wynosiła 86.2
    Dzis z rana robiłam kolejną aby zobaczyc przyrost
    Wlasnie wrocilam od ginekologa, który stwierdził obecność cialka żółtego i dodał ze jest duże
    Na wyniku jest podana taka wielkość : 31mmx22mmx25mm
    Czy duże ciałko żółte na tak wczesnym etapie to zły znak?
    Ostatnia miesiączka 2.08.22

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ