X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża ? Co o tym myślicie ?
Odpowiedz

Ciąża ? Co o tym myślicie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adwokatka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Może wy mi tu pomożecie. Ostatnią miesiączkę miałam 27.02.16 r. Cykle mam równo co 29-30 dni. Lecz teraz czekam za @ a tu nic. Spóźnia mi się już dwa tygodnie ( dziś ).
    To co zaobserwowałam :
    - Ból podbrzusza jak na @
    - Mdłości, lecz nie wymiotuje. Jak przyjdzie mi coś na myśl albo jak zjem po prostu ... mi nie dobrze.
    - Temperatura 37,3
    - Ból i obrzęk piersi. Bolące sutki. W około brodawek mam ciemną ,, obramkę ''.
    - Senność. Kładę się spać o 20:40 maks o 21 godzinie. Strasznie mi się chce spać. Kawa mi nie pomaga.
    - Zachcianki, ostatnio na mandarynki i śledzie z cebulką.
    - Nudności.
    - Opuchnięte kostki u nóg.
    - Brak trądziku, co zawsze wychodził mi na @.
    - Wszystko mnie denerwuje.
    - Ból głowy
    - Mam apetyt a potem już nie. JAK TERAZ.

    Z narzeczonym uprawialiśmy stosunek przerywany. Już na początku miesiąca czułam ból piersi, lecz nie zwracałam uwagi.

  • adwokatka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    + kłucie w okolicy pępka. Ale to czasami. :)

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łatwiej pójść na betę niz się domyślać ? Ja w poprzednich cyklach tez miałam wszystkie objawy. W tym kiedy test wyszedł negatywny to dałam sobie spokoj. A później się okazało ze jednak ciaza jest a jedyne co mi było to lekko pobolewaly piersi .

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1207

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj.
    Rozumiem, że skoro uprawialiście stosunek przerywany to nie jest Ci na rękę ciąża w chwili obecnej. Okres może się przesunąć po prostu ze stresu. Patrząc jednak na Twoje objawy myślę, że jest szansa, że jesteś w ciąży, zwłaszcza że masz regularne cykle. Ja w terminie miesiączki i kilka dni po nie miałam aż tylu objawów co Ty, jedynie co się powtarza to ból jak na okres, wrażliwe i bolące piersi oraz ogromna senność. Nerwy też, ale to pewnie dlatego, że znów myślałam że się nie udało, a starałam się już dość długo. Bóle brzucha mogą oznaczać rozciąganie się macicy.
    Skoro jesteś już dwa tygodnie po terminie to zrób po prostu najzwyklejszy test ciążowy z apteki, jeśli wyjdzie pozytywny to beta z krwi i będziesz miała pewność. Jeśli jednak wyjdzie Ci negatywny to musisz wybrać się do lekarza, być może istnieją jakieś zdrowotne przyczyny dla opóźnienia okresu.
    Pozdrawiam serdecznie i daj znać co się okazało ;)

    l54t4dr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ