X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ciąża młodsza o 2 tygodnie
Odpowiedz

ciąża młodsza o 2 tygodnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ma słabe usg i nie jest w stanie dokładnie pomierzyć pęcherzyka. Zrób sopie bete. Jak dobrze przyrasta znaczy że jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz sie co martwic przewaznie roznica miedzy om a usg jest 1-2 tyg.na logike biorac w dniu omnie moglas zajsc w ciaze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 15:04

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 4 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja jestem w ciąży 9 tygodni i bodajże 2 dni,a usg pokazało,że ciąża jest młodsza o 12 dni!!i dzidzia z bijącym serduszkiem ma dopiero 9.2 mm.mimo to lekarz stwierdził,że wszystko jest w porządku.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 5 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wg OM mam 6t4 d, a wczoraj na usg pokazało 5d0d, ale owu miałam między 20-22 dc, wiec lekarka stwierdziła, że jest wszystko ok. ze za tydzień będzie już zarodek z serduszkiem :) czekam cierpliwie zatem.

    marabut lubi tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 5 września 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja przeczytaj mój post bo przeszłam przez to samo :)
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/dziewczyny-pomocy,4000,2.html?sd=1

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie opisałam podobną historyję :D Wszoraj miałam tak okropny dzień, ze hej.
    6t1d a tylko plamka mała na usg i panika.

  • klaudiaankak Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg OM powinnam być w 9 wg usg jestem w 6 ;) nastraszyli mnie pustym jajem a ja widziałam pięknie bijące serduszko :)

    Klaudia:)
  • OtoJa Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można w belly zmienić tydzień ciąży, tak żeby był zgodny z tym co mówi lekarz? w moim przypadku to różnica 2 tygodni wolałabym zmienić kalendarz ale nie wiem w jaki sposób proszę o pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie - mam zagwostke. Byłam dziś na usg, lekarz stwierdził małego krwią czka, dał mi Duphaston 2x1, ale stwierdzil ze ciaza jest młodziutka-3 tydzoen. Na wydruku z usg widać pecherzyk, powiedział, że wszystko tak jak powinno,ale nie ma zapisanego wieku ciazy. I ten 3 tydzien to chyba wiek plodu a nie ciazy? Wedłwedlug om byłby 6 tydzien... macie pomysł jak to?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ