X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ciąża młodsza o 2 tygodnie
Odpowiedz

ciąża młodsza o 2 tygodnie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2014, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ma słabe usg i nie jest w stanie dokładnie pomierzyć pęcherzyka. Zrób sopie bete. Jak dobrze przyrasta znaczy że jest ok

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2014, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz sie co martwic przewaznie roznica miedzy om a usg jest 1-2 tyg.na logike biorac w dniu omnie moglas zajsc w ciaze.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 15:04

• nejsi88 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2014, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja jestem w ciąży 9 tygodni i bodajże 2 dni,a usg pokazało,że ciąża jest młodsza o 12 dni!!i dzidzia z bijącym serduszkiem ma dopiero 9.2 mm.mimo to lekarz stwierdził,że wszystko jest w porządku.

Foto_Anna lubi tę wiadomość

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Emiliada Ekspertka

Wysłany: 5 września 2014, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wg OM mam 6t4 d, a wczoraj na usg pokazało 5d0d, ale owu miałam między 20-22 dc, wiec lekarka stwierdziła, że jest wszystko ok. ze za tydzień będzie już zarodek z serduszkiem :) czekam cierpliwie zatem.

marabut lubi tę wiadomość

f2w3s65gudn84bn0.png
  • paulina_b Ekspertka

Wysłany: 5 września 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja przeczytaj mój post bo przeszłam przez to samo :)
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/dziewczyny-pomocy,4000,2.html?sd=1

f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 września 2014, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie opisałam podobną historyję :D Wszoraj miałam tak okropny dzień, ze hej.
    6t1d a tylko plamka mała na usg i panika.

• klaudiaankak Debiutantka

Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg OM powinnam być w 9 wg usg jestem w 6 ;) nastraszyli mnie pustym jajem a ja widziałam pięknie bijące serduszko :)

Klaudia:)
  • OtoJa Znajoma

Wysłany: 14 marca 2015, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można w belly zmienić tydzień ciąży, tak żeby był zgodny z tym co mówi lekarz? w moim przypadku to różnica 2 tygodni wolałabym zmienić kalendarz ale nie wiem w jaki sposób proszę o pomoc

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2015, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie - mam zagwostke. Byłam dziś na usg, lekarz stwierdził małego krwią czka, dał mi Duphaston 2x1, ale stwierdzil ze ciaza jest młodziutka-3 tydzoen. Na wydruku z usg widać pecherzyk, powiedział, że wszystko tak jak powinno,ale nie ma zapisanego wieku ciazy. I ten 3 tydzien to chyba wiek plodu a nie ciazy? Wedłwedlug om byłby 6 tydzien... macie pomysł jak to?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ