X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ciąża obumarła? pusty pęcherzyk? Proszę o pomoc :(
Odpowiedz

ciąża obumarła? pusty pęcherzyk? Proszę o pomoc :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Zapisałam się po tak naprawdę szukam rady i może pocieszenia… Sytuacja wygląda tak: ostatnią miesiączkę miałam 22 maja, ale moje cykle są bardzo nieregularne - od 28 dni do nawet 40-50. Niespodziewanie okazał się, że jestem w ciąży - 30 czerwca beta ok 50, 2 lipca już ok 160. Do ginekologa poszłam pierwszy raz 10 lipca - wyliczył z moich cykli i tej bety, że owulacja była jakoś 20-25 czerwca. Zrobił usg, był sam pęcherzyk ciążowy wymiar 4x7 mm i kazał przyjść za 3 tygodnie. tego dnia zrobiłam jeszcze raz betahcg i wyszło ok. 4,500. We wtorek (28 lipca) znowu się do niego udałam - pęcherzyk ciążowy 3.2 cm, pęcherzyk żółtkowy 0.3 cm no i brak zarodka… (teoretycznie mówił, że to 7 tydzien i 1 dzien).Oczywiście gin powiedział ze to koniec, pusty pęcherzyk i ze muszę poronić. Spanikowana ze łzami w oczach pobiegłam do szpitala na skonsultowanie. Ponownie zrobili mi usg, wymiary jak wyżej i lekarz powiedział, że widzi mały zarodek. Kazał powtórzyć w piątek. Powiedział, ze wymiary pęcherzyka ciążowego jak na 7 - 8 tydzien, a wymiar pęcherzyka zółtkowego i zarodka jak na 6-7 tydzień. Dodam, że znowu tego samego dnia we wtorek zrobiłam betę i 130,000. Czy któraś tak miała? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja, czy to już koniec? :(

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze tydzień i znów zrób USG i każda kobitka z forum ci odpisze, że po prostu niestety, ale trzeba czekać. Jak to mówi mój lekarz "tylko spokój nas uratuje" ;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zastanawia mnie ta wysoka beta? Czy to jest normalne? No i czy może być tak, że pęcherzyk ciążowy jest większy niż wskazuje to wiek ciąży tzn. zarodka?

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się w 100% z Cocosową, choć sama do spokojnych nie należę, jak widać na innych wątkach ;-)
    Jeśli choć jeden lekarz powiedział, żeby poczekać i sprawdzić ponownie, to zdecydowanie warto się tego trzymać!
    Z mojego doświadczenia wynika, że różni lekarze i różne aparaty USG, potrafią widzieć różne rzeczy (u mnie zarodki rosły, malały, rosły ;-)). Trzymam kciuki, żeby się okazało, że u Ciebie pomylił się ten pierwszy z lekarzy!

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ