X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

czas wspolzycia a plec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 21 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc jestem mama chlopca wtedy mi nie zakezali na plci i nie zwracalam uwagi jak i kiedy byl stworzony. Teraz marzy mi sie córka według os okresu jestem na pocz 5 tyg i chcialam was spytac czy to prawda z tym czasem ovu a planowaniem plci ? Jak bylo u was ?

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszego mam syna, był "stworzony" po owulacji. Teraz jestem w 27 tyg. c. Od 12 tyg. niezmiennie ma być również syn. Był na krótko przed owulacją. Sam lekarz mi powiedział, że to nie wszystko.
    Zależy też od diety i wtedy jakie jest naładowanie - jonami dod. lub ujemnymi - wokół jajeczka.
    Jest też teoria, że to jajeczko może "przyciągać" plemniki damskie albo męskie, że tak powiem, i wtedy nic się nie poradzi, bo tak chce natura.
    U mnie się nie sprawdziło, a teoretycznie druga powinna być córka. Ale uważam że i tak warto spróbować, przez dwa - trzy miesiące stosować odpowiednią dietę i próbować przed czy po owulce, tak jak trzeba :-)

  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 21 września 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nic i tak jak bedziertak bedzniza noz widelec sie uda choc u meza w rodzinie prawie same chlopaczki są . Ale dziekuje za dana maleńka nadzieję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 13:58

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • Babu Ekspertka
    Postów: 238 241

    Wysłany: 21 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabuszka, był już gdzieś na forum taki temat - teraz nie pamiętam, jaki był tytuł wątku, ale poszukaj - kilkanaście dziewczyn pisało, jak to u nich było z tą zależnością czas stosunku-płeć dziecka ;)

    ckai3e3k0s8hy0lf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziewczynka:-)ogólnie sex co drugi dzien i wyszlo na dwa dni przed owulacją :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ