X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czop śluzowy??
Odpowiedz

czop śluzowy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy którejś z was zdarzyło się, że w ciąży zauważyłyście taki długi "glut" śluzowy, że tak się brzydko wyrażę? Z góry przepraszam za mój dosłowny opis sytuacji ale chcę żebyście wiedziały o co mi chodzi.Ja dzisiaj podczas oddawania moczu zauważyłam, że wisi mi z pochwy taki dosłownie długi glut śluzu trochę przezroczysty, trochę białawy. Tyle się naczytałam o odejściu czopa śluzowego, że już nie wiem co o tym myśleć. Ogólnie w ciaży mam dużo wydzieliny a teraz dodatkowo przyjmuję clotrimazol dopochwowo ze względu na grzybicę. Czy taka wydzielina może się zdarzyć? Dzisiaj od rana mam zaparcia i bolą mnie jelita ale wątpię żeby to miało jakiś związek. Jestem w 14 t.c. i od początku ciąży mam sporo wydzieliny, raz rzadszej raz bardziej gęstej. Nie wiem czy jechać do lekarza żeby sprawdzil co i jak bo nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Podzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniami :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czop jest taki bardziej galaretowaty, moze byc o jasniejszym odcieniu ale glownie jest taki podbarwiony krwią, może być rożowawy, lekko brązowy. Szczerze mówiąc, to roznie on wygląda u róznych kobiet. Dla pewnosci umowilabym sie na wizyte, zeby sprawdzic czy cos sie tam nie skraca, nie rozwiera. Po clotrimazolum wydzielina przypomina rozpuszczony apap, nie ma konsystencji galaretki.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina502 wrote:
    Dziewczyny czy którejś z was zdarzyło się, że w ciąży zauważyłyście taki długi "glut" śluzowy, że tak się brzydko wyrażę? Z góry przepraszam za mój dosłowny opis sytuacji ale chcę żebyście wiedziały o co mi chodzi.Ja dzisiaj podczas oddawania moczu zauważyłam, że wisi mi z pochwy taki dosłownie długi glut śluzu trochę przezroczysty, trochę białawy. Tyle się naczytałam o odejściu czopa śluzowego, że już nie wiem co o tym myśleć. Ogólnie w ciaży mam dużo wydzieliny a teraz dodatkowo przyjmuję clotrimazol dopochwowo ze względu na grzybicę. Czy taka wydzielina może się zdarzyć? Dzisiaj od rana mam zaparcia i bolą mnie jelita ale wątpię żeby to miało jakiś związek. Jestem w 14 t.c. i od początku ciąży mam sporo wydzieliny, raz rzadszej raz bardziej gęstej. Nie wiem czy jechać do lekarza żeby sprawdzil co i jak bo nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Podzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniami :)
    paulina ja jestem w tym poczatkowym etapie ale miałam tak wczoraj w południe taki długi biały glut wyleciał z moczem,uwazam ze to jest normalne to jest sluz ktory ma prawo i powinien byc z tymze kobiety jedne maja go bardzo duze inne minimalne ilosci. mnie lekarz jak badał dopochwowo w tamtym tygodniu to duzo tego sluzu tez zebral sprawdzał czy nie jest zabarwiony bo miałam plamienia wiec jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 22:09

    201610141756.png
    201802217352.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja duże ilości głównie żółtego sluzu mam od początku ciąży i jest on naprawdę różny - raz kremowy, dość gęsty, innym razem wodnisty także do tego się już przyzwyczaiłam i po prostu noszę wkładki :) Wczoraj po prostu zmartwiła mnie ta ciągnąca konsystencja śluzu , który rozciągnął się na kilka centymetrów ale podpytałam 2 koleżanek, które urodziły w poprzednim roku i powiedziały, ze im też się czasami takie gluty w ciąży zdarzyły ale one się tym nie przejmowały. A co do czopa to obie miały podbarwiony krwią. No nic, trzeba mieć nadzieję, że wszystko jest w porządku :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ