X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czy jak juz bylo widac zarodek gdzie bilo serce
Odpowiedz

czy jak juz bylo widac zarodek gdzie bilo serce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jak juz było widac zarodek gdzie biło serce to jest mozliwosc ze cos pojdzie nie tak i to serce przestanie bic i z ciazy beda nici? ja nie przezyje juz drugiego poronienia. jest to poczatek 9 tygodnia. bardzo sie boje a lekarz kazal przyjsc dopiero za dwa tygodnie. a mnie przestaja jakby piersi bolec. nie bola tak jak wczesniej a sutki nie sa takie wrazliwe

    pesymistka
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście może się tak stać na każdym etapie ciąży z niewiadomych przyczyn. Choć z każdym dniem to ryzyko maleje ;) Nie zamartwiaj się na zapas bo to nic dobrego dla dzidziusia, myśl pozytywnie i czekaj na kolejną wizytę :)
    życzę powodzenia i spokojnej ciąży <3

    atdcl6d85txjdq74.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ