X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy jest na sali sedzie/prawniczka? Pomocy!
Odpowiedz

Czy jest na sali sedzie/prawniczka? Pomocy!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 września 2014, 20:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam problem.
  22 sierpnia zostałam zwolniona z pracy ale zlozylam oswiadczenie o wycofaniu oswiadczenia woli i zostalam przywrócona z dniem 1 wrzesnia (pismo dostałam 5 wrzesnia, tydzien po zlozeniue oswiadczenia). Dzisiaj przyslali mi dyscyplinarkę z datą 8 wrzesnia,a jak mogłam nabroic przez weekend bedac na zwolnieniu lekarskim?

  Podstawy dyscyplinarki są słabe ale są. Szczegoły opowiem, jesli ktos moze mi pomóc.

  W poniedziałek mam spotkanie z prawniczką, ale do tego czasu umrę :(

 • Jadhira Koleżanka
  Postów: 79 19

  Wysłany: 14 września 2014, 18:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zwolnili cie w ciazy?

  Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
  8p3ovfxm0l2ycqvt.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 września 2014, 23:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Jeżeli podstawy dyscyplinarnarki są nieprawdziwe lub zaistniały na dłużej niż miesiąc przed dyscyplinarka to szybko składają odwołanie do sądu pracy, żeby Ci termin nie minął. Pamiętaj, że termin leci od momentu otrzymania dokumentu. No i kodeks pracy ściśle wskazuje kiedy może być dyscyplinarka.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 września 2014, 23:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mogę Ci pomóc jeśli przedstawia jakiś szczegóły

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 września 2014, 09:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Majka85 mam cała historię spisaną - trochę w chaosie ale mam. Jak chcesz to moge ci na maila wysłać. Spawa jest skomplikowana. Jedną rzecz zawiniłam ale w emocjach reszta jest wyssana z palca. Dodam że pracowałam w przedszkolu i nigdy nie było na mnie skarg ze odnosze się do dzieci wulgarnie a na dyscyplinarce są cyctaty ze slowami, których nawet w rozmowach ze znajomymi nie używam. I niby to wszystko szef dowiedział się z "pism zaniepokojonych rodziców". Sprawa doptyczy również smsa, którego wysłałam w emocjach do kogos innego gdzie niepochlebnie się o nim wyraziłam. ale najwazniejsze ejst to że przywrócił mnie 5 wrzesnia (co znaczy ze o wszystkich moich "przewinieniach" wiedział, a tu nagle przychodzi mi dyscyplinarka z datą 8 wrzesnia) Odmieniło mu się przez weekend? Dla mnie jest oczywiste to, ze zrobi wszystko zeby mnie zwolnić, nawet jesli tego smsa by nie było.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 września 2014, 09:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Bo przecież mógł mi napisać że nie przywraca mnie do pracy bo.... A jednak przywrócił i zmyśla. W dycyplinarce zawarł również wydarzenie, które wydarzyło się 18 lipca czyli już dawno przedawnione, tym bardziej ze w tej sprawie nie dostałyśmy z dziewczynami upomnienia, nagany lub jakiejkolwiek innej kary.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 września 2014, 18:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  [email protected]
  prześlij mi skan pisma, które otrzymałaś oraz swój opis każdej z przyczyn zwolnienia. Wtedy będę mogła Ci zadać dalsze pytania. Wskaż też od kiedy do kiedy trwała każda z przyczyn wskazanych przez pracodawcę.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 września 2014, 22:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wysłałaś?? Bo nic nie dostałam........

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 17 września 2014, 12:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  wysłałam.

  W sumie masakra. Prawniczka z którą się kontaktowałam powiedziała, ze cieżka sprawa. Dziś mam mieć spotkanie z kolejną, zeby mieć kilka spojrzeń na sytuację. Nie chcę isć do sądu jeśli nie mam szans bo i tak przypłacam to takimi nerwami, ze boję się o dziecko. Już chyba wolę być bez pieniedzy - jakoś sobie z mężem poradzimy. I nawet z tą dyscyplinarka sobie poradzę.

 • aktyde85 Autorytet
  Postów: 1655 915

  Wysłany: 9 października 2014, 12:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  masakra, niektórzy pracodawcy są debilami...

  f2w33e3kzy7745ry.png
  Karolinka <3
  l22np07wclwsxogu.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 października 2014, 00:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pracodawca nie poważny jest ,zapewne prywaciarz !

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ