X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Depresja?
Odpowiedz

Depresja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cabank84 Ekspertka
    Postów: 190 144

    Wysłany: 2 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w 16 tc. Od samego początku ciąży nie byłam z niej zadowolona. Mam już 2 dzieci. Ale teraz nie wiem już co się ze mną dzieje. Nie chorowała nigdy na żadne psychiczne choroby. Teraz ? Ogarnia mnie złość, zwątpienie, chęć poronienia. Dziś po sprzeczce, a nawet nie . Po prostu. ... zaczęłam się drzec na męża, a po chwili wpadłam w szał. Rzuciłam wszystkim, rozwalił szafę i naprawdę mało brakowało a pobilabym męża. Nie jestem zadną chudziną, mam ponad 181 cm. Ale nie poznaje siebie.później płakałam zamknięta w dekorowane łazience i ryczalam z godzinę. Niewiem co mi się dzieje. .... mam o tym wspomnieć lekarzowi? Dodam że przy żadnej innej ciazy tak nie miałam. A teraz nie potrafię się cieszyć i z tygodnia na tydzień jest gorzej.

    gannyx8dhnjo8bll.png
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 8

    Wysłany: 2 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cabank84

    Moim zdaniem powinnas spotkac sie z psychologiem i porozmawiac o swoich rozterkach , nastrojach, przeciez to nic zlego, moim zdaniem hormony daja o sobie znac, jednak skoro z tygodnia na tydzien przychodza
    Ci takie mysli i ogolnie zle sie czujesz to poszukaj pomocy...

    monik84111
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje, że to hormony. Kazda ciąza jest inna. Wcześniej tez pewnie bylas ciut mlodsza, inna gospodarka hormonalna itp. Na pewno wspomnij o tym ginekologowi.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 19 października 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo hormonów, jestem dopiero w 6 tyg. a czuję się jak wariatka, mój mąż wyjechał teraz na 4 dni w delegację, a ja tak tęsknię, że jak słyszę przez telefon jego głos, to nie mogę się powstrzymać i wybucham płaczem i jednocześnie śmieję się, bo wiem, jakie to niedorzeczne :D ogólnie ciężko mi zapanować nad emocjami, wcześniej kiedyś leczyłam się na depresję i teraz czuję, że przez tą huśtawkę, może znowu zaatakować, więc już umówiłam się na psychoterapię. Czy Wy też miałyście takie huśtawki nastroju na początku ciąży?

  • AnnaRita Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6 tyg ciazy nie planowałam tego cale zycie myslala ze jestem bezpłodna nigdy nie uważałam 8 lat. Ojciec dziecka bardzo mnie denerwuje chcialam to jakos pogodzic ale ja sie staram a on wcale jeszcze potrafi zmieszać mnie z błotem. Zawsze chciałam miec dzieci myslalam ze to niemozliwe a tu bec. Mieszkam w Holandii tu aborcja jest legalna i żądają pytanie na pierwszej wizycie czy chce dziecko czy usowamy. Jak usune dziecko to siebie tez usune z Tego swiata nie mogla bym zyc z ta mysla. Boje sie byc samotna matka nie wiem czy sobie poradze nie oddam i nie zabije nigdy! Chce poronic samoistnie nie chce nosic dziecka tego idioty choc wiem ze moge sobie zrobic pozniej krzywde ysle o smierci naprawde nie dzidzi swojej bo sobie nie radze

    „Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama
    Tyś moje dziecko... a ja...Twoja mama”
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 21 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1990 wrote:
    A propo hormonów, jestem dopiero w 6 tyg. a czuję się jak wariatka, mój mąż wyjechał teraz na 4 dni w delegację, a ja tak tęsknię, że jak słyszę przez telefon jego głos, to nie mogę się powstrzymać i wybucham płaczem i jednocześnie śmieję się, bo wiem, jakie to niedorzeczne :D ogólnie ciężko mi zapanować nad emocjami, wcześniej kiedyś leczyłam się na depresję i teraz czuję, że przez tą huśtawkę, może znowu zaatakować, więc już umówiłam się na psychoterapię. Czy Wy też miałyście takie huśtawki nastroju na początku ciąży?


    Marta, taaaak i to jakie. Kiedyś wpadłam w histerię, bo mąż nie odbierał telefonu i uznałam, że to dlatego, że wpadł pod samochód :P

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ