X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dokładny wiek ciąży.
Odpowiedz

Dokładny wiek ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u ginka i wyliczył mi,że jestem w 5 tyg i 1 dn ciąży.
    Natomiast z moich wszystkich zapisek na Ovu kalkulator wylicza mi na 4 tyg i 4 dn. Pyatanie kto się pomylił? I czy za parę tygodni będzie dokładnie wiadomo który to tydzień? Wielkość mojej kropeczki to 2,8mm więc z tego co patrzę to na 5 tygodni trochę za mało. W dodatku nie było widać serduszka bo lekarz stwierdził,że za wcześnie. Nie wiem czemu ale jestem trochę zaniepokojona...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 12:00

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży i teraz trzymam się daty od ostatniej miesiączki- z reguły to wszystko (USG i wyliczenia z kalendarza) potem się zaczynają pokrywać :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...u mnie jest tak: ostatnią miesiączkę miałam 22 października ( czyli tak jak wyliczył lekarz jest to na dzień dzisiejszy 5 tydzień i 2 dzień) ale później pojechałam do rodziców i jak wróciłam to kochaliśmy się tylko raz 9 listopada-wtedy miałam owulacje ( robiłam test owulacyjny,miałam ból owulacyjny i plamienie po stosunku owulacyjne ;) Późniejszego seksiku już nie liczę bo było po @
    Więc jestem pewna na 1000 %,że to był ten jeden "złoty strzał" :D
    Także póki co sugeruje się kalendarzykiem z bellybestfriend ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie bardzo wiem którego tygodnia mam się trzymać! belly mówi, że jestem w 12 tyg (11 tyg+ 2 dni), wiek płodu 9 tyg. USG z 18. 11. mówiło o 9 tyg. 4 dni czyli licząc według usg dziś jest 11 tyg. Idzie zwariować!!!

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolodzy liczą pełne tygodnie czyli zawsze trzeba sobie dodać tydzień do tego co mówi ginekolog;p

    Jak byłam u ginekologa Belly pokazywał mi że jestem w 5tyg i 3 dni, a na usg wyszło 4tyg 3 dni

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ