X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Duży brzuch
Odpowiedz

Duży brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem w 13 tygodniu ciazy a mój brzuch wygląda tak jakbym była w 6 miesiącu 😱 koleżanki z pracy są już w zaawansowanej ciazy i mają brzuch podobnej wielkości. Mieszkam na Islandii A tu mają troszkę inne podejście jak w Polsce A mnie to martwi. Na dodatek ustapily mi wszystkie objawy ciazy czuje się tak jakbym w niej nie była ( zostały mi zaparcia i mój brzuszek ) badania prenatalne 1 trymestr mam za tydzień i się strasznie stresuje czy wszystko ok. Któraś z Was też tak miala? Dziękuję za odpowiedź.

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy duży brzuch masz najczęściej w drugiej połowie dnia? W pierwszej ciąży w 1 trymestrze, już w 8 tygodniu zaczęłam nosić spodnie ciążowe... z wygody... Na okrągło od rana do wieczora miałam gazy w brzuchu... Oczywiście no spa czy espumisan trochę pomoże, ale starałam się nie brać leków w ciąży, więc chodziłam z dużym brzuchem, w obecnej ciąży było inaczej, rano wstaje z małym brzuchem, wieczorem wyglądam jak +2msc to też efekt gazów :) może u Ciebie jest podobnie? Zwykle po 1 trymestrze zanika większość objawów i zaczyna się fajny 2 trymestr, potem gorsze przychodzi w trzecim :) także korzystaj :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano nie mam aż tak dużego brzucha to fakt najgorzej jest po południu. Zapomniałam dodać że wzdęcia i gazy to norma u mnie 🤔😱 ogólnie od początku czułam się bardzo dobrze mdłości meczyly mnie raptem tydzień czasu. Teraz czuje się super przypływ energii, zero wrażliwości na zapachy porostu miodzio, A wiadomo jak jest za dobrze to się człowiek doszukuje nie wiadomo czego....

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to, że możesz być spokojna. Ale ja dwa razy poroniłam, więc rozumiem Twoje obawy. Zawsze jak coś Cię mocno niepokoi to warto rozmawiać ze swoim lekarzem, oni potrafią najbardziej uspokoić :) tydzień to już nie długo... Ja dopóki nie poczułam ruchów też nie mogłam się doczekać wizyty... Raz na miesiąc to było dla mnie bardzo rzadko, potem już łatwiej wytrzymać ;)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie masz słabiutki mniesnie poprzeczne i nie trzymaja brzucha, po porodzie sprawdz stan miesnia prostego, mozesz miec rozejscie

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ