X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny pomocy proszę o każda odpowiedz , pęcherzyk ciążowy
Odpowiedz

Dziewczyny pomocy proszę o każda odpowiedz , pęcherzyk ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mojnick1994 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiec postaram się w skrócie proszę napiszcie jak było u Was:(:( jestem w ciąży, owulacja potwierdzona monitoringiem była 17dnia cyklu , teraz jestem w piątym tygodniu byłam na usg w piątek i pęcherzyk miał tylko 3,8mm pęcherzyk ! O zarodku nie wspominam , ginekolog kazała zrobić betę i była 750ml tego samego dnia ( ale przyrost poprawny bo 3 dni przed tym było 244ml ) w poniedziałek znów byłam u lekarza czyli po 3 dniach ale niestety u innego i znów mierzył pęcherzyk który ma 4,8mm czyli urósł tylko 1 milimetr a chyba powinien 3 przez ten czas ? Ginekolog wykluczył puste jajo mówi ze widać ze w środku coś się zaczyna dziać .. ale pęcherzyk jest o polowe za mały ! Powinien mieć chociaż 1cm .. 5tydzien i 5 dzień ciąży a pęcherzyk niecałe 5mm ? Zarodka wiadomo nawet nie próbowaliśmy mierzyć :(:( co teraz ? Są jeszcze szanse ? Tak bardzo martwię się o moje dziecko , mam 23 lata i to pierwsza , wyczekana ciaza

    Mojnick1994
  • Mojnick1994 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o odpowiedzi

    Mojnick1994
  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zwyczajnie ciąża jest młodsza? Nigdy nie ma pewności kiedy doszło do owulacji i kiedy do zagnieżdżenia. Moim zdaniem za wcześnie poszłaś do gina, poczekaj spokojnie dwa tygodnie, jak beta przyratsa dobrze to za dwa tygodnie na pewno już będzie coś widać

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie panikuj moz dluzej sie zagniezdzalo i dlatego ciaza mlodsza :) moja ciaza byla mlodsza o 10dni teraz jest jakies 6 dni nadal bo moje cykle byly dlugie i nieregularne :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza wizyta była dopiero pod koniec 6. tygodnia, a i to jest czasami za wcześnie żeby dużo zobaczyć. Skąd masz dane o tym ile mm powinien urosnąć pęcherzyk w tak wczesnej ciąży? I przede wszystkim co na to lekarze?

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, jak dziewczyny powyżej, że ciąża może być zwyczajnie młodsza. Na pewno za szybko poszłaś do ginekologa, niepotrzebny tylko stres sobie fundujesz. Spokojnie poczekaj, skoro lekarz mówi że widzi że coś się "zaczyna dziać" to tego się trzymaj :)

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakrecaj sie bo to nic dobrego moze nie przynieśc... ja byłam w 5t+4d i tez miałam pęcherzyk 5mm i wczoraj byłam na usg 6+4d i moje maleństwo miało 4mm i serduszko.. także ciaza tez u mnie wyszła młodsza o 3 dni. Nie bój sie nic, nie nakrecaj się. :* Bedzie dobrze ;***
    i nie chodz tak czesto do ginekologa, bo w koncu sam Ci powie ze nie zrobi usg bo nie ma podstaw i wyjdziesz jeszcze bardziej zdenerwowana...

    Ania

  • Mojnick1994 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny oby wszystko było dobrze tak strasznie się martwię ! Trapa trochę mnie teraz pocieszyłas..martwię się tez tym ze przez 3 dni urósł tylko 1mm :(:(

    Mojnick1994
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojnick - ale skąd ten pomysł ile on ma rosnąć przez 3 dni? Lekarz mówił że to nieprawidłowy przyrost?

    Twoje nerwy nic dobrego dla zarodka nie robią :/

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ