X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr dziewczyny pomozcie-- usg
Odpowiedz

dziewczyny pomozcie-- usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zwariowac mozna, w poniedzialek zrobilam usg - 5 t i 1 d- zobaczylam pielny oecherzyk z zarodkiem i lekki zarys serduszka, dla konsultacji poszlam do innego gina i na jego usg 3 dni pozniej bylo widac tylko pecherzyk ciazowy...... czy mozliwa jest roznica w pomiarach czy jakos w usg??:((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekki zarys serduszka? Na tym etapie wydaje mi sie, ze widac tylko pecherzyk.
    A roznica oczywiscie, ze jest mozliwa :) wystarczy, ze sprzety sa rozne i juz :) nie martw sie, a serdunio pieknie widac okolo 6 tyg dopiero :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedzial ze widzi "wachlowanie" serduszka.Cytuje:) dzieki.Ja tez widze roznce w jakosci usg ale wystraszylam sie porządnie :////

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to pewnie tak bylo, jesli tak mowil. Ja az tak sie nie znam:P sama uslyszalam serdunio w 6t3d i chyba wlasnie wiekszosc dziewczyn na tym etapie wlasnie uslyszala :) takze nie martw sie, na pewno to wina sprzetu:)
    A kiedy masz kolejna wizyte? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestes Autorytetem i w to nie watpie:) wizyte mam za tydzien:) dziwne bo nawet ksztalt pecherzyka jest inny.Zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ