X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny poradźcie coś
Odpowiedz

Dziewczyny poradźcie coś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7 tc z usg z ostatniej miesiączki wychodzi ze 9 ale pomijając to serduszko bije jest wszystko ok lekarz zauwazyl krwiaka przepisal duphaston ale powiedzial ze dopiero jak zacznę krwawić to żeby zacząć go brać wykupiłam i leży jednak pisałam z inna ginekolog i ona powiedziała żeby zacząć brać teraz bo jak zacznę krwawić to może być już za późno i zgupiałam nie wiem co robić


  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuj z innym lekarzem.


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brala ten duphaston i leżała

    bezsilna lubi tę wiadomość

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultować to jeszcze raz z lekarzem. Natomiast mysle ze duphaston nie powinien zaszkodzić, ja od początku ciazy biore 1 tabletke duphastonu. Ale najlepiej dzwon i spróbuj umówić się do kogoś innego jeszcze.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ