X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr edukacja w ciąży
Odpowiedz

edukacja w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Wiem, że internetowa wiedza pobija wszystkie inne, ale mam nadzieję, że chociaż kilku z Was przeszło przez głowę szukanie odpowiedzi na nurtujące pytania w innych miejscach. Dzisiaj pomyślałam o poradnikach. Czy któraś z Was trafiła może na fajny i warty polecenia ?
    Będę wdzięczna za odpowiedzi

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Ciężarówką przez 9 miesięcy - kopalnia wiedzy przystępnej i dowcipnie napisanej. Tylko koniecznie wydanie z 2016 roku.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ! Justeck, lepiej trafić nie mogłaś ! :)
    Właśnie wczoraj do mnie dotarła i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem.

    m3sx9jcgj726xfjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ