X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Fasolki kwietniowe z Krakowa
Odpowiedz

Fasolki kwietniowe z Krakowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 lipca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę się dołączyć? Jestem zafasolkowana w maju:) Już jestem na L4, mam krwiaka, na razie leżę, odpoczywam, wizyta 21.07. mam nadzieję, że wrócę już do jakiejkolwiek sprawności fizycznej:)

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze ja... zeschizowana i zafasolkowana:) z Krakowa. A i szukająca tu dobrego ginekologa. Najlepiej z Lux medu ale to nie jest warunek konieczny.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!! Jestem z powrotem, wybaczcie nieobecność ale poszłam na l4 miałam przeprowadzkę etc i tak
    Byłam zajęta ze wypadłam z obiegu!!! Wątek jak najbardziej aktualny moze któraś miałaby ochotę na mrożona kawę to jestem jak najbardziej za by sie spotkać i umilic sobie czas w tak fajna pogodę!!!!
    U nas wszystko ok czuje już ruchy dziecka!! Wczoraj mała (podobno dziewczynka) dawała niezły koncert wieczorem:)

    Co do ginekologa w Krakowie ja chodzę do Lux Medu ale ze względu na badania i endokrynologa bo muszę kontrolować tarczycy. Swoją gin prowadząca ciąże mam z poza luxmedu nazywa sie dr Sylwia Koryga Wszolek i pracuje na Ujastku, bardzo ja polecam skrupulatna i dbająca o pacjentki !

    Piszcie dziewczyny co u Was i jak znosicie ciąże:) no i zapraszam do zorganizowania spotkania :)

    Kate

    np55zzc.png
  • Aha Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 19 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc krakowianki. Dolaczam do was. Jestem w 10 tygodniu. Czuje sie dobrze, choc wieczorami mam totalna niemoc do jakiegokolwik dzialania. Malo jem, ale to chyba przez upaly. A wy jak? W Krakowie mega gorac, jak sobie radzicie? Pozdrawiam serdecznie i milego wieczorku. Krakowianka ;)

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ja jestem na L4 więc najlepszym sposobem na upały jest dla mnie nie wychodzenie z domu:) A co do apetytu to mam wilczy:)

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie robiłyście USG genetyczne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja tez z krakowa tylko zafasolkowana w maju

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    Dziewczyny a gdzie robiłyście USG genetyczne?
    Ja robiłam w Ludwin&Ludwin na Rakowickiej 17. Polecam. 200 zł.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedź :)

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    No to jeszcze ja... zeschizowana i zafasolkowana:) z Krakowa. A i szukająca tu dobrego ginekologa. Najlepiej z Lux medu ale to nie jest warunek konieczny.
    Hej dziewczyny!
    Hej Scarlet :-) to juz drugi nasz wspólny wątek ;-) tez jestem z Krakowa :-)Osobiście polecam dr Magdalenę Kołacz.Przerobiłam mnóstwo gino ale ta babka jest cudowną i w pełni jej ufam.:-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun coraz więcej nas łączy :) dzięki za podpowiedź z lekarzem. Ja ostatecznie chyba zdecyduje się na Dariusz Gołąbka - tylko czekam aż wróci z urlopu, żeby móc się do niego umówić i ostatecznie podjąć decyzje. Nie leczył mnie wcześniej, ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenia na pierwszej wizycie, ma dobre opinie i kilka osób mi go polecało.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze żebyś ufala lekarzowi.Mi miała prowadzić ciąże polecana bardzo gino ale raz sie na niej bardzo zawiodłam i juz bym jej nie była w stanie powierzyć swojego i dziecka zdrowia.Na kiedy masz termin? Z tego co widziałam chyba 17 marzec??? Ja tez!;-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Najważniejsze żebyś ufala lekarzowi.Mi miała prowadzić ciąże polecana bardzo gino ale raz sie na niej bardzo zawiodłam i juz bym jej nie była w stanie powierzyć swojego i dziecka zdrowia.Na kiedy masz termin? Z tego co widziałam chyba 17 marzec??? Ja tez!;-)

    Termin mam różny w zależności od USG :) ale 17sty sierpnia dominuje. A właśnie jutro idę do lekarza, o którym wspomniałam w poprzednim poście mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że lekarz oficjalnie zostanie moim prowadzacym :)

    SunSun lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ