X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ginekolog do prowadzenia ciąży Gdańsk
Odpowiedz

Ginekolog do prowadzenia ciąży Gdańsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamusie z Gdańska i okolic,
    Czy moglibyście podzielić się informacją odnośnie dobrego lekarza do prowadzenia ciąży? Pierwsza ciążę prowadziłam u dr. Pankau, ale niestety nie przyjmuje już w Gdańsku :(
    Od paru dni szukam z dr.google, lecz opinie pacjentów zazwyczaj nie są pozytywne.
    Bardzo proszę o pomoc <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 12:13

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • Asiaa91 Autorytet
    Postów: 353 327

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam profesora Preis , nie jest tanio ale naprawdę warto.

    preg.png
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam Dr. Nitkowskiego - przyjmuje na Przymorzu :)

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat.

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • Maenka Autorytet
    Postów: 1648 1987

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja slyszalam genialne opinie o dr Slawomirze Matkowskim. Z reszta opinie w necie tez ma bardzo dobre.

    m3sxqqmzr2yat7k2.png

    👱‍♀️hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy; AMH 6,7; PCO; MTHFR c.1286A>C (A1298C); choroba autoimmuno; ANA+; anemia - ukryty niedobór żelaza; PAI 4G/SG hetero; podwyższone nk w macicy; niska il10.
    👨słabe parametry nasienia.

    ✨01.2019: FAMSI nr 1
    = ET + 3 ❄❄❄.
    23.02.19: ET morulki - 😥
    07.05.19: FET blastki - 😥
    21.08.19: FET 2 blastek: 2.2.3 i 3.2.2 - cb 😥

    ✨09.12.19: FAMSI nr 2
    = 2 ❄️❄️.
    04.06.20: FET 4.1.1 i 4.2.3: 6 dpt: 56🍀, 8 dpt: 189, 11 dpt: 560, 14 dpt 3300, 19 dpt: 20.000 jest 2mm wojownik, 31dpt mamy ❤ - cudzie trwaj
    03.09.20: it's a boy! 👶
    02.2021: mamy nasz cud ❤
  • Mika8 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Marek Korożan - bardzo dokładny lekarz , na każde pytanie odpowiada wyczerpująco ,symaptyczny , pozytywnie nastawiony , badanie Usg przeprowadza bardzo szczegółowo i długo dzięki czemu mamy pewność ze nic nie przeoczy . Dr Małgorzata Januszewska ( problem u tej pani dr jest taki ze jak się ma wizytę wieczorem np o 18 to wchodzi się czasami nawet o 20.30... ) bada bardzo dokładnie i długo , wszystko tłumaczy , jak się chodzi na rano to takich kolejek nie ma .

  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maenka wrote:
    Ja slyszalam genialne opinie o dr Slawomirze Matkowskim. Z reszta opinie w necie tez ma bardzo dobre.
    On tylko prywatnie przyjmuje czy na NFZ też, orientujesz się? :)

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Wojciecha Śliwowskiego, przyjmuje na Jagiellońskiej w Gdańsku.
    Przygotowywał mnie do zajścia w ciążę. Trafiłam do niego z wysoką prolaktyną i niedoczynnością tarczycy. Wszystko wróciło do normy a gdy już postanowiliśmy z mężem starać się o dzidziusia to udało się w drugim cyklu :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybieram sie za tydzien do dr. Nitkowskiego, to dam znac jak wyglądala wizyta. Tez szukam dobrego gin od niedawna, bo chce sie wyniesc z Luxmedu, gdzie mam mega problemy z terminami wizyt.

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Domi-mazurka Koleżanka
    Postów: 38 55

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast mogę polecić doktor Olszewską, przyjmuje prywatnie w swojej klinice we Wrzeszczu. Czy gdzieś na fundusz- nie wiem. Dokładna, skrupulatna. Trafiłam do Kliniki Państwa Olszewskich przez polecenie koleżanki (miała styczność z Kliniką przez antykoncepcję 72h po;p a mi ostatecznie Pani Doktor prowadzi ciążę hehe)
    Mimo późnej godziny w weekend, otrzymałam szybką odpowiedz emailową kiedy mogę pojawić się w klinice. Wyniki badan miałam kiepskie, plus do tego dwucyfrowa beta i ledwo widoczna na teście ciążowym druga kreska. Szybko zostało włączone leczenie, plus leki na podtrzymanie ciąży, ponieważ już raz poroniłam.
    Doktor Olszewska wszystko dokładnie tłumaczy, co jak i dlaczego. Polecam z całego serca, zdecydowanie lekarz z powołaniem :)

    jzh4n7t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ