Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ginekolog na NFZ Gdynia
Odpowiedz

Ginekolog na NFZ Gdynia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Bardzo przydałaby mi się informacja gdzie mogłabym pójść do ginekologa na nfz w Gdyni, jeśli chciałabym rodzić w Redłowie i najlepiej byłoby żeby to był lekarz, który tam pracuje, niestety nie udało mi sie dotrzeć do takich informacji w internecie. Znalazłam tylko doktora Marciniaka ale ponoć niedawno odszedł z poradni. Chętnie przyjmę wszelkie informacje również o jakichkolwiek innych ginekologach z Gdyni, jeśli uważacie jakiegoś za godnego polecenia:) z góry dziękuję:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 25 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Grzybowskiej w Gdyni i narazie nie narzekam. Dr jest dość sympatyczna i nie stresuje pacjentki, w sensie jest w typie "nie ma się czym denerwować" w przeciwieństwie do innej dr u której byłam i chciała mnie wogole przed ciążą wysyłać na masę badań i stwierdziła, że 27 lat to już późno n starania. Ja chodzę do dr na Dąbrowie, bo tu mieszkam i mi łatwiej, ale chcę rodzić w Gdańsku.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 26

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź! W dalszym cciągu mam problem z wyborem bo na maksa mało jest jak na takie duze miasto dobrych lekarzy na nfz. Ale mam jeszcze troche czasu bo pierwsze miesiace przebywam w Olsztynie i tu na szczescie wiem gdzie isc:) Gdyby ktos jeszcze zechcial sie podzielic swoja wiedza i opinia to bede wdzieczna:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ