X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ginekolog-położnik trójmiasto
Odpowiedz

ginekolog-położnik trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mogłaby polecić dobrego ginekologa-położnika, najlepiej w Gdyni??
    Jestem na etapie szukania i nic sensownego nie znalazłam. Na razie idę do Nitkowskiego z Gdańska. Ale przyznam szczerze, że wolałabym kogoś z Gdyni. W razie czego, żeby mieć blisko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma nikogo z trójmiasta?

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do dr śliwińskiego z gamety w gdyni, przy czym watpie by odbieral porod bo chyba tym sie nie zajmuje

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Papińską - Stachowiak, co prawda przyjmuje chyba tylko w Gdańsku - w luxmedzie i w medicover i ma chyba prywatny gabinet jeszcze.
    Jest rozchwytywana, trudno u niej o terminy, ale warto powalczyć :)
    Prowadziła ciążę kilku moich koleżanek i jest naprawdę świetna, polecam.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 5 lipca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram poprZedniczke, jako ze mam pakiet rozszerzony w lux med i prowadzenie ciazy to towniez wybralam sobie doktor papinska stachowiak, niestety sa plusy i minusy, mam w zanadrzu sliwinskiego z gamety wiec ewentualny brak terminu u papinskiej mi nie przeszkadza, jednak jesli ma to byc jedyny lekarz to nie wiem czy bym sie na nia zdecydowala... Fakt jest swietna, ale terminy to masakra, wszystko poblokowane ledwo otworzy jakis termin juz zajety, co wiecej mimo ze prowadzenie ciazy mam w ramach lux med i ona mi zakladala karte ciazy itd, to z wizytami i zapisami jestem na tej samej pozycji co kazda pacjentka, nie ma taryfy dla ciezarnych, zapisy jednakowe dla wszystkich i brak przyjmowania poza kolejka, kiedys przyjmowala nadprogramowo ale teraz ma takie tloki ze tylko umowione wizyty... Wiec zalezy co sobie cenisz, pamietaj ze ciaza to wyjatkowy okres i ja sobie cenie np w gamecie to ze mam lekarza na telefon, w razie czegokolwiek jest bardzo szybka interwencja, dzwoni i mowi co i jak, do papinskiej nie ma sie numeru awaryjnego w razie w, a na wizyte jak cos sie bedzie dzialo umawiac sie trzeba jak do kazdego gina, nie ma to tamto, wiec moze i super jest ale jak dla mnie kompletny brak komfortu psychicznego... Jak cos wypadnie to trzeba do innego lekarza isc a nie do niej...wiec tak jak napisalam, dobra jako dodatkowy lekarz ale nie podstawowy i jedyny...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mogę polecić pana dr. Szemryka.
    Zawsze bardzo krępowałam się iść do ginekologa ( obojętnie jakiej płci). Czytałam wiele pozytywnych opinii na internecie, po tym jak jedna pani dr. potraktowała mnie w Polmedzie jak kawał mięcha.
    I muszę przyznać że opinie są równe z rzeczywistością. Pan doktor widział że byłam spięta. Rozmawialiśmy o różnych sprawach nie związanych z wizytą. Ma podejście. Same badania były bardzo przyjemne. Pan dr. był ogromnie delikatny. Zrobił serię badań, resztę zlecił na skierowanie.
    Chętnie bym dalej się u niego leczyła, ale terminy ma okropnie długie :( na Gdańskiej Morenie. Poszukajcie gdzie jeszcze pracuje. Może tam mają krótsze terminy.
    Ja chodzę do pani dr. Gulkowskiej. Jest równiez miła i konkretna. Odpowiada na temat i zwięźle.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie byłam u Nitkowskiego. Przyjmuje na Krzywoustego w Gdańsku i pracuje w szpitalu wojewódzkim. Jest bardzo miły i sympatyczny. No i konkretny. Co prawda chciałam kogoś z Gdyni - żebym miała bliżej w razie czego, ale chyba zostanę u niego. Spodobał mi się.

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Gniadka przyjmuje w Gdyni w Inviccie i w Gdansku. Jest specem,jak ktos ma ciaze zagrozona to duzo jest opini,ze tylko on moze pomoc. Wszystkie najmniejsze wady szybko znajduje itd

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam dr Łukasz chmyłko z gdyni- poczytaj w internecie opinie, młody ale bardzo dobry lekarz!

  • Lollinda Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dam rekomendacje dwom - JAN GRAZAWSKI - przyjmuje na dabrowie na sojowej a odbera porody NA ZASPIE oraz moj obecny lekarz Maciej Pawlowski - praktyka w evimedzie w gdyni i pracuje w redlowie. Faantastyczni lekarze - pierwszy wyznaje zasade NIE PRZEDABRZAC. Drugi jest niewiarygodnie dokladny. MOje USG trwa zawsze po minimum 25 minut, opisy mam pelne, jak mnie diagnozowal przed zajsciem w ciaze tokonsultowal wszystkie moe wyniki z cala kadra szpitala. Najlepsze jest ze to mlody czlowiek ktoremu 2.5 miesiaca temu urodzilo sie wlasne pierwsze dziecko. Polecam

  • gianna88 Autorytet
    Postów: 608 1938

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia nadal chodzisz do dr Nitkowskiego i polecasz? Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, mam go blisko i zastanawiam sie czy to dobry wybór

    atdcpx9izbdly3tt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - podbijam temat - szukam lekarza :)
    Prywatnie/ NFZ- bez różnicy - byleby był oddany i rzetelny :) i nie zbywał po 5 min.
    Mam też pakiet w lux med- czy któraś z Pań może też chodzi do ginek z lux med ? Kogo polecacie ?

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 2 września 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heya .Witam dziewczyny z Trójmiasta :-PNie polecam lekarzy ale miło poznać "bliskie twarze " :)

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kasionek :)
    Miło poznać :)
    Ty gdzie chodzisz ?
    Czy wybrałaś już szpital ?

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 5 września 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czaję na kliniczną ale to będzie już nowa kliniczna i pewnie będzie dużo chętnych.Jak nie to wojewódzki .A Ty jak tam zdecydowana już ?

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    Ja się czaję na kliniczną ale to będzie już nowa kliniczna i pewnie będzie dużo chętnych.Jak nie to wojewódzki .A Ty jak tam zdecydowana już ?
    Albo Uck albo zaspa :) nie wiem...
    Może uck ? A jakie sale beda - cos wiadomo ??? I czy dalej odwiedziny w pokoju (to lipa)?
    Ale miejsca nie bukujesz wcześniej prawda?

    Ja lekarza nie umiem wybrać :(
    Mam brać kogoś ze szpitala ? Jestem w kropce :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 10:10

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 7 września 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja akurat przez to że mój lekarz pracuje w uck już miałam parę korzyści.Nie wiem jak będzie przy porodzie czy pomoże ale liczę trochę na to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 15:46

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    No ja akurat przez to że mój lekarz pracuje w uck już miałam parę korzyści.Nie wiem jak będzie przy porodzie czy pomoże ale liczę trochę na to
    Czyli warto Kliniczną niż Zaspę?
    Kiedy się przeniosą? A jak nazwisko Twojego ? Polecasz go ??

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 10 września 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kliniczna niby przeniesiona ma być pod koniec roku.Ja mam termin na 1 kwietnia więc powinnam się już załapać .Ja mojego larza bardzo lubię ale niestety nie chce wypisywac nazwisk na forum .Ale jest on bardzo młody i tak naprawdę nie wiem czy nie będę musiała go wymienić bo moja ciąża jest bardzo trudna .Ale jak co na priv możemy popisać .;-)

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok wysłałam zaproszenie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ