X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Hybrydy w ciąży
Odpowiedz

Hybrydy w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alexis1705 Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 16 lipca 2024, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊 Proszę dajcie znać czy robicie normalnie paznokcie hybrydowe w ciąży? Jakich lakierów używacie? Czy może warto zrezygnować i używać tylko jakiejś odżywki? Czytałam że niby nie ma przeciwskazań, ale nadal mam wątpliwości. 🙈

  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 16 lipca 2024, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można robić hybrydę, każda jest bezpieczna. niektóre szpitale mogą wymagać tylko żeby do porodu zdjąć, bo może zaburzać odczyt pulsometru.

    age.png
  • Bergamotka_8 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 17 lipca 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się niedługo wybieram, jak opanuję trochę mdłości. Najważniejsze żeby było to wykonane sterylnymi narzędziami, aby wyeliminować ryzyko zakażenia.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ