X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Imiona dla dzieci
Odpowiedz

Imiona dla dzieci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia_1990 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani podzielcie się jakie imiona macie wybrane dla waszych dzieci. Czy wasze typy różnią się od typów meża? ? U mnie właśnie tak jest każdy ma swoje typy . Mąż chce Sabinkę a ja Gabrysię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 19:51

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, takie same 2 wątki już istnieją. Poniżej linki do nich:

    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/imiona-dla-dzieci,7792.html

    https://bellybestfriend.pl/forum/iii-trymestr/macie-juz-imie-dla-dziecka-na-100,8554.html

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ