X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Internista Wrocław i zwolnienie.
Odpowiedz

Internista Wrocław i zwolnienie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Loczek88 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 30 listopada 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Jestem w miarę świeża na forum.
    Ciąża pierwsza 7 tydzień ❤️
    Do jutra mam zwolnienie na infekcje gardła od internisty i chce przedłużyć zwolnienie bo zaczynaja się mdłości i ciagle chce mi się spac.
    Ginekologa mam za 3 tygodnie Wiec internista mi zostaje do wypisania L4.
    Znacie we Wrocławiu jakiegoś prywatnie, który nie robi problemu i wystawi na tydzień dwa ? Dajcie proszę znac:)

    Starania od 29/07/2017

    f6d8c7d63c8471b5189562cf8c5308b6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ