Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kochanie jestem w ciąży !
Odpowiedz

Kochanie jestem w ciąży !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyszłe Mamusie :)
    Mój malzonek jeszcze nie wie, czekam dziś na wizytę u lekarza, by mieć pewność że wszystko w porządku. Plan jest na święta by test ciążowy, usg (jeśli będzie już coś widać) i spiochy bądź buciki zapakować- zrobić mu gniazdo, gdzieś je schować i bedzie je szukał, u nas na Śląsku zajączek zostawia w gnieździe prrzenty-moze to dziecinne ale co tam. W końcu bedziemy miec dziecko. Mam nadzieje że wytrzymam do świąt bo to jeszcze 1,5 tygodnia. Dajcie znać w jaki Wy sposób przekazylyscie tę radosna nowinę :)

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny pomysł:) gdybym nie była zaskoczona ciążą to też bym coś ciekawego wymyśliła:D ja swojego poinformowałam swoim wyrazem twarzy:P

  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam mężowi wręczyć kartkę i napisać w niej wierszyk (nawet już go wymyśliłam) oznajmiający o dziecku i do tego wkleić lub pokazać test ciążowy. Oczywiście jak przyszło co do czego to wyszło tak, że jak zrobiłam test jakoś o 7 rano w niedzielę i wyszedł pozytywny to mu od razu pokazałam :P Nie wytrzymałam nawet tych 2 dni do wizyty u lekarza (bo chciałam po wizycie powiedzieć).

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Jola1985 Autorytet
    Postów: 350 388

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wytrzymałam i od razu powiedziałam. Zrobiłam test rano będąc w pracy i zadzwoniłam do niego, aby do mnie szybko przyjechał ...i przy okazji kupił jeszcze jeden test, bo nigdy nic nie wiadomo :P

    ex2bwn15260327bu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sznurowka wrote:
    Ja chciałam mężowi wręczyć kartkę i napisać w niej wierszyk (nawet już go wymyśliłam) oznajmiający o dziecku i do tego wkleić lub pokazać test ciążowy. Oczywiście jak przyszło co do czego to wyszło tak, że jak zrobiłam test jakoś o 7 rano w niedzielę i wyszedł pozytywny to mu od razu pokazałam :P Nie wytrzymałam nawet tych 2 dni do wizyty u lekarza (bo chciałam po wizycie powiedzieć).


    hah a jaki to wierszyk ?

  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niisiia wrote:
    hah a jaki to wierszyk ?
    Po angielsku, bo oboje angliści i łatwiej się rymowało ;) w wolnym tłumaczeniu mężu drogi, mam dla ciebie super wieści, za około 8 miesięcy będziesz miał w domku nowe maleństwo ;)

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny nie wiem co robić, tak mnie korci żeby powiedzieć mojemu mężowi że jestem w ciąży ale z drugiej strony boję się powtórki że znów coś bedzie nie tak - staram się myśleć pozytywnie, ale jeśli nie daj Boże coś się wydarzy i znów bede musiała jechać do szpitala na zabieg puk puk odpukać to i tak bede mu musiała o tym powiedziec...co robić ? :( chciałam mu dać prezent na zajączka...do lekarza idę we wtorek...

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niisiia, do szpitala do będziesz jechać dopiero za kilka miesięcy na poród i to jest jedyny możliwy scenariusz! :)
    Ja mężowi powiedziałam w chwili, w której sama się dowiedziałam, ale Twój pomysł też jest super. Zrób jak uważasz, przecież niezależnie co postanowisz mąż będzie mega szczęśliwy :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia tu jest mały problem że ostatnio podczas rozmowy o dziecku sam stwierdził że narazie nie chce- powod brak funduszy gdzie oby dwoje dobrze zarabiamy i miesiecznie jestesmy w stanie jeszcze odłożyć ale ja wiem że to obawa przed rozczarowaniem-pierwsza ciaze poroniłam-wtedy się mega cieszył powiedziałam mu odrazu jak sie dowiedziałam i o 1 w nocy po rodzinie wariat wydzwaniał :P . Wierzę w to że bedzie dobrze,musi być. Już raz Bozia mnie opuściła to drugi raz nie może, a jestem bardzo wierzącą osobą, ale kurcze tak wolalabym żeby już wiedział ale z drugiej strony prezent w zajączka :) ach no nie wiem...

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, w gruncie rzeczy to, czy powiedzieć o dziecku teraz czy za tydzień to słodki dylemat, a nie powód do zmartwień ;) Więc tak o tym myśl!
    A to, że powiedział, że na razie nie chce dziecka... może powiedział tak po to, żebyś nie czuła presji, że on czeka i się nie udaje?

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz rację, ach ja lubię sobie stwarzać niepotrzebnie problemy...ach ta baba :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ